OnePlus Nord 2 5G – nowa era smartfonów codziennego użytku

O tym, jak OnePlus przekracza granice w produkcji smartfonów codziennego użytku, możecie się dowiedzieć z listu Prezesa OnePlus, Pete’a Lau na temat najnowszego urządzenia OnePlus Nord 2 5G, który pojawił się na forum fanów marki.

OnePlus Nord 2 5G

Drodzy przyjaciele,

Rok 2020 był dla marki OnePlus ważnym etapem. W zeszłym roku powiększyliśmy rodzinę OnePlus, wprowadzając OnePlus Nord – bardziej przystępną linię smartfonów, która potwierdziła naszą misję dzielenia się wspaniałą technologią ze światem. Dzięki naszej lojalnej społeczności i nowym użytkownikom, OnePlus Nord stał się jednym z najbardziej udanych produktów w historii. W Europie i Indiach Nord osiągnął najlepsze wyniki w pierwszych dniach sprzedaży w całej historii OnePlus i był najczęściej zamawianym produktem w Amazon India.

Naszym celem nie było jednak bicie rekordów sprzedaży. Było nim i zawsze będzie uczynienie najlepszej technologii jeszcze bardziej dostępną dla wszystkich. Dlatego wprowadziliśmy więcej produktów w ramach linii OnePlus Nord – serię N dla naszych przyjaciół w Ameryce Północnej, a ostatnio Nord CE w Europie i Indiach. Seria N to jedne z najtańszych smartfonów 5G w Ameryce Północnej, a OnePlus Nord CE 5G był najlepiej sprzedającym się smartfonem w dniu premiery na Amazon.in.

Test OnePlus Nord N10 5G – telefon 5G w rozsądnej cenie

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami czymś, na co wielu z Was czekało od dłuższego czasu: OnePlus Nord 2 5G.

Siła naszego hasła – „Never Settle” – polega na ciągłym dążeniu do perfekcji. Pierwszy OnePlus Nord był fantastycznym urządzeniem, ale po roku od premiery, znowu przejrzeliśmy Wasze opinie i wciąż pracujemy nad poprawieniem komfortu użytkowania następnego smatfona z serii Nord. OnePlus Nord 2 5G to kompleksowy upgrade pierwszego OnePlus Nord, od aparatu, przez wydajność, po ładowanie, a także nowy procesor, Dimensity 1200-AI SoC, wspierający działanie sztucznej inteligencji. Jesteśmy przekonani, że zapewni on niezawodne, szybkie i płynne działanie OnePlus, które kochacie.

Dołączcie do nas 22 lipca, o godzinie 16:00, kiedy oficjalnie przedstawiamy OnePlus Nord 2 5G dla naszych użytkowników w Europie i Indiach.

Never Settle,
Pete

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: