TCL 20 Pro 5G – podkreśla piękno każdej sytuacji w świetnej cenie

TCL 20 Pro 5G – podkreśla piękno każdej sytuacji w świetnej cenie

TCL 20 Pro 5G
TCL 20 Pro 5G

TCL Mobile Poland rozpoczęło w Polsce sprzedaż smartfonu TCL 20 Pro 5G, wyposażonego w imponujący, bezramkowy ekran AMOLED Full HD+ z autorską technologią wyświetlania NXTVISION 2.0. Wydajność tego rozwiązania potwierdza ranking jakości obrazu DXOMARK. Flagowy przedstawiciel Serii 20 został nagrodzony aż 89 punktami, co uplasowało go pośród wielokrotnie droższych konstrukcji. TCL 20 Pro 5G jest również polecany przez Google dla zastosowań biznesowych, w ramach programu Android Enterprise Recommended. Jest to gwarancja, że urządzenie spełnia wyśrubowane wymagania w kwestii zabezpieczeń i aktualizacji. Zaawansowane funkcje oraz wyróżniający się design nie muszą być drogie – TCL 20 Pro 5G został rozsądnie wyceniony i jest już dostępny w Polsce.

ZACHWYĆ SIĘ OBRAZEM NXTVISION

 TCL 20 Pro 5G zapewnia prawdziwie angażujące wrażenia wizualne, dzięki całkowicie nowej technologii inteligentnego wyświetlania TCL NXTVISION 2.0, która wzbogaca obraz na zakrzywionym wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 6,67 cala. Druga odsłona autorskich rozwiązań zapewnia wiodącą w branży precyzję odwzorowania kolorów, a także wsparcie zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji, które rozpoznają wyświetlane treści i sceny oraz automatycznie dostosowują kolor, kontrast oraz ostrość, aby uzyskać dokładniejszą, adaptacyjną kalibrację. TCL 20 Pro 5G obsługuje również natywne odtwarzanie HDR10 w serwisie Netflix oraz zaawansowną konwersję SDR do HDR w czasie rzeczywistym dla pozostałych platform streamingu wideo.

Test TCL 20 SE – niedrogie narzędzie mobilnej rozrywki

TCL 20 Pro 5G dba o bezpieczeństwo i komfort oczu użytkownika, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light.

POCZWÓRNY APARAT Z OPTYCZNĄ STABILIZACJĄ OBRAZU (OIS)

 TCL 20 Pro 5G jest wyposażony w zespół czterech aparatów, gdzie główną rolę gra 48-megapikselowy z matrycą Sony IMX 582 i OIS. Wspierany jest on przez dodatkowe: ultraszerokokątny, makro oraz głębi. Na froncie znalazła się również selfie-kamera 32 Mpix z obsługą HDR1. Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) dba o ostrość ujęć zarówno w dzień, jak i w nocy, co sprawia, że uzyskanie wyraźnej, atrakcyjnej fotografii jest bardzo łatwe. Możliwość nagrywania wideo 4K dostępna jest przy korzystaniu z obu aparatów – przedniego i tylnego. Obecność trybu HDR wideo pozwala na uzyskanie wyraźnych nagrań również przy filmowaniu „pod słońce”.

Test TCL 10 Plus – świetny średniopółkowy smartfon

JAKOŚĆ PREMIUM Z OPTYMALNĄ WYDAJNOŚCIĄ  

Smartfon zapewnia zasilanie przez cały dzień, dzięki baterii o pojemności 4500 mAh. Natomiast szybkie ładowanie 18 ułatwia ekspresowe uzupełnienie ogniwa. Dla zwiększenia komfortu użytkowania smartfon obsługuje również ładowanie bezprzewodowe 15 W. Pamięć wewnętrzna o pojemności 256 GB oraz możliwość korzystania z kart microSD o pojemności do 1 TB to ogromna przestrzeń dla przechowywania zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości.

ionowy układ czterech kamer idealnie licuje się ze szklaną powierzchnią tyłu. Nie ma tu żadnych wybrzuszeń, co wygląda doskonale i sprawia, że smartfon idealnie leży w dłoni. TCL 20 Pro 5G jest również zakwalifikowany do programu Google Android Enterprise Recommended, co oznacza, że doskonale nadaje się dla firm i osób, którym zależy na wydajności, spójności i aktualizacji zabezpieczeń. Deweloperzy ucieszą się natomiast z dostępu do wersji beta najnowszego Androida 12.

TCL 20 Pro 5G w szarej wersji kolorystycznej jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim w cenie 1999 zł.

____________________——————————-

1. Tryb portretowy nie obsługuje HDR.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: