GIGAlato z T-Mobile nie ogranicza się z gigabajtami

W T-Mobile rozpoczyna się GIGAlato okraszone największymi paczkami gigabajtów w Polsce.

GIGAlato z T-Mobile

T-Mobile dla klientów przygotowało również ofertę podwojonych gigabajtów w pakietach internetu mobilnego.

W T-Mobile rozpoczyna się GIGAlato okraszone największymi paczkami gigabajtów w Polsce. Specjalnie na wakacje przedłuża dla klientów ofertę mistrzowską z pakietem 200 GB w abonamencie 5G od 45 zł miesięcznie – można z niej skorzystać aż do 16 sierpnia br.

Reklamy

Test vivo X60 Pro 5G – zdjęcie nabierze profesjonalnego charakteru

W pakiecie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE oraz do 200 zł rabatu na urządzenia. W ofercie dostępne są urządzenia na elastyczne raty 0%, z których szczególnie polecamy dwa smartfony obsługujące 5G: Samsung Galaxy A22 5G oraz Xiaomi Redmi Note 10 5G. Szczegółowy regulamin oferty można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/giga-lato.

Letnia GIGA paczka

W te wakacje w T-Mobile od 12 lipca w oczach rośnie taryfa M (od 35 zł miesięcznie), którą podwojono już wiosną – a teraz będzie można w niej uzyskać aż 40 GB z pełną prędkością na cały okres trwania umowy. W pakiecie abonenci mają oczywiście nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz zniżki – nawet do 100 zł – na wszystkie urządzenia na elastyczne raty 0%. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiej i dużej paczki danych, z której można korzystać podczas letnich wojaży po Polsce.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Podwójnie korzystne lato

Wakacyjna aura sprzyja wypadom z miasto i nie tylko. Właśnie dlatego w ofercie internetu mobilnego T-Mobile podwaja  gigabajty, dzięki czemu klienci indywidualni będą mogli jeszcze więcej surfować po sieci – bez względu na to, gdzie akurat spędzają urlop lub pracują zdalnie – nad morzem, na Mazurach czy w górach. Powiększone pakiety będą dostępne zarówno w ofertach ze sprzętem, jak i bez niego, a opłata będzie taka sama przez cały czas trwania umowy.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Warto przy tym pamiętać, że w programie łączenia usług „Korzyści dla domu” przy każdym kolejnym abonamencie komórkowym klientom indywidualnym przysługuje rabat 20 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą również skorzystać z dodatkowych zniżek na urządzenia nawet do 1000 zł.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/abonament/lista/produkty.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]