Razer – stacja dokująca Thunderbolt 4 i ładowarka GaN USB-C

Razer ogłosił dziś premierę Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White, zaprojektowanych z myślą o najnowszych produktach Apple.

Razer Thunderbolt 4

Stacja dokująca Razer Thunderbolt 4 i ładowarka Razer USB-C GaN idealnie wpasowują się w minimalistyczny styl Maców, zapewniając przy tym elastyczność użytkowania i łatwość dostępu.

Test Plantronics BackBeat 100 – długie telekonferencje

Reklamy

Razer Thunderbolt 4 Dock poszerza zdolność przyłączeniową wszystkich urządzeń Apple. Stacja dokująca, dostępna w kolorze Mercury White, idealnie sprawdzi się w konfiguracjach sprzętowych stworzonych pod kątem pracy i produktywności.  Urządzenie jest wyposażone w wiele portów, w tym trzy porty USB typu C Thunderbolt 4, trzy porty USB typu A, czytnik kart SD UHS-ll oraz port Ethernet dla maksymalnej wydajności. Dzięki przepustowości 40 Gb/s stacja dokująca może obsłużyć dwa monitory 4K lub jeden monitor 8K, oferując przy tym także ultraszybki transfer danych z zewnętrznego dysku SSD. Stacja jest również wstecznie kompatybilna ze wszystkimi starszymi produktami Apple i Mac obsługującymi Thunderbolt i USB-C.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Thunderbolt 4 Dock, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer USB-C GaN Charger to ładowarka wykorzystująca azotek galu. Jest tak mała, że zmieści się w kieszeni, ale wystarczająco mocna, aby naładować wiele wysokonapięciowych urządzeń, takich jak MacBooki, iPady i iPhone’y. Ładowarka jest dostępna w dwóch kolorach – białym i czarnym, oraz jest wyposażona w dwa porty USB-C i dwa USB-A. Urządzenie oferuje maksymalną łączną moc wyjściową 130W do szybkiego ładowania wielu urządzeń jednocześnie.

Aby dowiedzieć się wiecej p Razer USB-C GaN Charger, prosimy zajrzeć tutaj.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

DLACZEGO:      Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White to nowe, najwyższej klasy urządzenia dla pracujących profesjonalistów, twórców treści i graczy.

KIEDY:  Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White będą dostępne w przedsprzedaży od 12 lipca 2021 roku.

GDZIE: Na Razer.com, w sklepach RazerStores oraz u autoryzowanych sprzedawców.

CENA: Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White: 319.99€
Razer USB-C GaN Charger White: 179.99€

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]