ROCCAT Torch – studyjny mikrofon USB

ROCCAT Torch – studyjny mikrofon USB

ROCCAT Torch

ROCCAT, wielokrotnie nagradzana niemiecka marka akcesoriów do komputerów PC należąca do Turtle Beach (Nasdaq: HEAR) Hamburg, zaprezentowała dziś Torch, swój pierwszy studyjny mikrofon USB. Zaprojektowany dla graczy, streamerów i przyszłych twórców, Torch jest pełen profesjonalnych funkcji, zapewniając jednocześnie 24-bitowy dźwięk, konstrukcję pojemnościową dwukierunkową, zbieranie dźwięku bez opóźnień i wbudowany filtr pop. Torch od ROCCAT sprawi, że twórcy zawsze będą brzmieć idealnie, a jego stylowa i przemyślana konstrukcja zapewnia kompatybilność z szeroką gamą mocowań amortyzatorów, ramion wysięgnika i innych akcesoriów.

Test Roccat Kone Pro – świetny gryzoń dla gamingu

Torch jest wyposażony w inteligentne oświetlenie ROCCAT AIMO RGB w trzech odrębnych strefach oświetlenia, a ich konfiguracja nie wymaga żadnej pracy dzięki czemu możemy używać go od razu po wyjęciu z pudełka. ROCCAT’s Torch zostanie wprowadzony na rynek 15 sierpnia 2021 r. w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 USD i można go zamówić już dziś, w przedsprzedaży u współpracujących z nami sprzedawców detalicznych na całym świecie oraz na stronie www.roccat.com.

„Cieszymy się, że wraz z Torch wchodzimy do nowej kategorii urządzeń peryferyjnych do komputerów PC i dostarczamy akcesorium, które uzupełnia nasz ekosystem komputerów stacjonarnych” — powiedział René Korte, założyciel i dyrektor generalny ROCCAT ds. urządzeń peryferyjnych do komputerów PC w Turtle Beach. „Chcemy, aby idea bycia profesjonalnym graczem lub twórcą była dostępna dla każdego. Gracze oglądają swoich ulubionych streamerów i są inspirowani do samodzielnego tworzenia treści, a mikrofon studyjny nie jest już luksusem, to wręcz obowiązkowy dodatek. Torch to smukły mikrofon, który zapewnia wysokiej jakości nagrania w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie będzie wyglądał fantastycznie na biurku obok naszych innych akcesoriów komputerowych ROCCAT z obsługą AIMO”.

 Test Blue Mic Snowball iCE – świetny mikrofon dla video-rozmów

Mikrofon USB Torch firmy ROCCAT to  mikrofon pojemnościowy dwukierunkowy, oferujący 24-bitowy dźwięk z próbkowaniem do 48 kHz, co zapewnia świetne przechwytywanie i perfekcyjną transmisję szerokiej gamy głosów. Od lekkich szeptów po głośne i emocjonujące reakcje w grze, Torch zapewnia dźwięk najwyższej jakości dla każdego twórcy treści. Zaprojektowany dla graczy i przyszłych twórców treści, Torch jest wyposażony w trzy wstępnie przygotowane ustawienia, aby zapewnić najlepsze wrażenia, zaraz po wyjęciu z pudełka. Użytkownicy będą mogli wybierać między wzorem Cardoid – idealnym do gier i przesyłania strumieniowego; Stereo – przygotowanym pod wokal i instrumenty; i ekskluzywne ustawienia Torch Whisper – do przechwytywania cichych głosów i lekkich szeptów.

Torch oferuje również wiele łatwych w obsłudze elementów sterujących, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Funkcja wyciszania aktywowana gestami to wygodny sposób na natychmiastowe wyciszenie bez zakłócania jakości nagrywanych treści. Do regulacji w trakcie nagrywania, elementy sterujące w stylu miksera Torch pozwalają graczom z łatwością dostroić ustawienia, kontrolować głośność i przełączać się między różnymi ustawieniami bez konieczności instalowania ani jednego sterownika. Torch posiada również gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do kontrolowania mikrofonu bez opóźnień.

Test vivo X60 Pro 5G – zdjęcie nabierze profesjonalnego charakteru

Torch zawiera również oświetlenie ROCCAT AIMO RGB, z trzema odrębnymi strefami oświetlenia, które zmieniają kolor w zależności od wybranego ustawienia nagrywania lub trybu mikrofonu. W pełni kompatybilny z szeroką gamą wysięgników, Torch może być rekonfigurowany i regulowany, jednocześnie pozwalając modułowi mikrofonu pozostać w uchwycie – zachowując pełną funkcjonalność podstawy w stylu miksera.

W sprzedaży dostępny będzie w połowie sierpnia a cena to ok. 100 euro.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: