Huawei FreeBuds 4i – czerwone i srebrne już w Polsce

Huawei FreeBuds 4i – czerwone i srebrne już w Polsce

Do sprzedaży w Polsce trafiły nowe kolory bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 4i – czerwony i srebrny. Słuchawki wyróżniają się 10-godzinnym czasem pracy na jednym ładowaniu, krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki aktywnej redukcji szumów oraz nowoczesnym designem. Do 1 sierpnia FreeBuds 4i dostępne są w promocyjnej ofercie, a ich rekomendowana cena sprzedaży wynosi 299 zł.

 Test Huawei FreeBuds 4i – bardzo udane słuchawki douszne

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 4i zostały opracowane z myślą o młodych, energicznych osobach, poszukujących niezawodnych i przystępnych cenowo urządzeń. Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w wytrzymałą baterię o pojemności 55 mAh, która pozwala nawet na 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki oraz na 6,5 godziny prowadzenia rozmów z wyłączoną funkcją aktywnej redukcji szumów. W połączeniu z etui ładującym, słuchawki odtwarzają muzykę nawet przez 22 godziny i pozwalają na 14 godzin prowadzenia rozmów.

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w funkcję szybkiego ładowania – już 10 minut ładowania umożliwia 4-godzinne korzystanie ze słuchawek, a pełne ich naładowanie zajmuje jedynie 60 minut. Słuchawki zamknięte w etui i będące w stanie spoczynku, pozostaną naładowane aż do 200 dni, a wyjęte z etui – do 2 dni.

Test Huawei FreeBuds 4 – technologia i wygoda użytkowania

Krystaliczny dźwięk dzięki aktywnej redukcji szumów

Układ dwóch mikrofonów w Huawei FreeBuds 4i pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i – za pomocą odwróconej fali dźwiękowej – zredukowanie hałasu do 22 dB. Redukcja szumów zapewnia wysoką jakość rozmów głosowych nawet w trudnych warunkach otoczenia, takich jak jazda na rowerze przy silnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym czy przy ruchliwej ulicy.

Tryb „świadomość” umożliwia natomiast przenikanie głosów i dźwięków ze środowiska do osoby słuchającej, bez konieczności zdejmowania słuchawek, co jest szczególnie przydatne, gdy słuchamy muzyki i jednocześnie z kimś rozmawiamy.

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają zwiększoną amplitudę i jeszcze mocniejsze basy. W słuchawkach zastosowano również elastyczną membranę z kompozytu polimerowego, która zapewnia wysoką czułość i bogatą dynamikę, pozwalającą użytkownikowi usłyszeć więcej szczegółów. Konstrukcja redukująca szum wiatru, zapewnia dobrą słyszalność wszystkich efektów dźwiękowych, na przykład podczas jazdy na rowerze.

Test Huawei MateBook D15 – uniwersalny laptop dla rodziny i biura

Funkcjonalny design

Etui ładujące wyróżnia się owalnym, kompaktowym i bardzo nowoczesnym designem, który idealnie mieści się w dłoni. Komfort noszenia jest zapewniony dzięki wygodnemu kształtowi słuchawek oraz możliwości dopasowania ich do kształtu swojego ucha, dzięki silikonowym nakładkom dostępnym w 3 rozmiarach.

Intuicyjna nawigacja

Słuchawki wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwiają łatwe sterowanie odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi oraz pozwalają aktywować tryb redukcji szumów lub tryb „świadomość”.

Do 1 sierpnia Huawei FreeBuds 4i dostępne są w atrakcyjnej ofercie – ich rekomendowana cena sprzedaży wynosi 299 zł. Urządzenie można nabyć w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepach Media Expert, Media Markt, Decathlon, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom oraz w Play, Orange, T-Mobile i Plus. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: