Dzień bez telefonu – mega rabaty na smartfony

Dzień bez telefonu – mega rabaty na smartfony

Dzień bez telefonu

15-go lipca obchodzimy Światowy Dzień Bez Telefonu. To święto, które nie ma nas zniechęcić do używania smartfonów, ale zwraca uwagę na rozsądne korzystanie z technologii. Z tej okazji Komputronik przygotował specjalne promocje na najpopularniejsze modele.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Kilka lat temu, gdy wymyślono Światowy Dzień Bez Telefonu komórki służyły głównie do rozmów i wysyłania SMS. Rozwój technologii i popularyzacja smartfonów spowodowały, że obecnie bez telefonu większość ludzi czuje się jak bez ręki. Smartfony pełnią dużo więcej funkcji niż kilka lat temu. Są narzędziem pracy, komunikatorem, pozwalają słuchać muzyki i oglądać filmy, a przede wszystkim pomagają wezwać pomoc w nagłych przypadkach.

Z okazji Dnia Bez Telefonu Komputronik przygotował pasaż Dzień bez telefonu, w którym można znaleźć kilka smartfonów tańszych nawet o 1 000 zł! W promocji są m.in. Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 oraz bardzo pojemną baterię 5020 mAh, Samsung Galaxy S21+ 5G 256GB Dual SIM, który posiada niemal bezramkowy smartfon z ekranem 6,7″ dzięki czemu wygodnie układa się w dłoni, a znakomity wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X zapewnia nasycony kolorami obraz, od którego ciężko oderwać wzrok.

W ofercie jest także realme 8 Pro 6/128GB. To propozycja dla użytkowników, którzy od swojego smartfona oczekują więcej: zarówno w kwestiach związanych z robieniem zdjęć, wytrzymałością i szybkością ładowania baterii, jak i samego designu urządzenia.

Promocja obowiązywać będzie do piątku 16 lipca do godziny 09.00.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: