Netflix z nowym udogodnieniom dla rodziców

Netflix z nowym udogodnieniom dla rodziców

Netflix

Netflix wprowadził właśnie dwie nowości dla rodzin – na profilach dla najmłodszych widzów pojawił się ranking TOP10, a już w najbliższy piątek rodzice współdzielący konto z dzieckiem, otrzymają na adres mailowy pełen inspiracji biuletyn.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Filmy, seriale i programy to dla dzieci ważny sposób odkrywania otaczającego je świata. Dzięki nim uczą się o nowych miejscach, nawiązują bliższe relacje z rodziną lub przyjaciółmi i poznają inne perspektywy. Nowe udogodnienia pomogą rodzicom i ich pociechom wzmocnić ich więzi poprzez wspólne odkrywanie nowych ulubionych tytułów oraz dostarczą wielu pomysłów na ciekawe rozmowy i rodzinną zabawę. 

Netflix

Pełny inspiracji mailing dla rodziców

Każde dziecko jest inne i wyjątkowe – jedno wiernie fascynuje się dinozaurami rodem z Jurrasic World: Obóz Kredowy, drugie pasjami ogląda wszystkie filmy o postaciach obdarzonych supermocami takie jak Będziemy bohaterami, a jeszcze inne woli oglądać zabawne perypetie Kajko i Kokosza. Netflix jest pełen kolorowych animacji, programów edukacyjnych i filmów familijnych o różnej tematyce, więc młodzi widzowie z łatwością odnajdują dopasowane do swojego gustu i wieku tytuły, ale także nieustannie odkrywają nowe obszary zainteresowań. Właśnie dlatego Netflix wprowadza mailing z podsumowaniem dla profilu dziecka. Ten wyjątkowy biuletyn pozwoli rodzicom lepiej zrozumieć preferencje ich pociech, a także podsunie pomysły na wspólne spędzanie czasu i inspirujące rozmowy.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Zestawienie, które co dwa tygodnie będzie trafiać na adresy mailowe właściciela konta, zawierać będzie takie elementy jak:

  • Rekomendacje przygotowane na podstawie ulubionych filmów, seriali i programów dziecka,
  • Kolorowanki do druku i zabawy inspirowane postaciami z filmów i seriali wybieranych przez młodego widza,
  • Najbardziej trafione tematy do rozmów z dzieckiem, bazującą na kategoriach programów, które dziecko ogląda najchętniej (np. naukowe, o przyjaźni),
  • Wskazówki dotyczące korzystania z profilu “Dzieci” w serwisie Netflix.

Netflix

Strzał w dziesiątkę, czyli lista TOP 10 dla dzieci w każdym wieku 

Aby ułatwić rodzinom odkrywanie nowych interesujących tytułów takich jak film animowany Vivo czy serial przygodowy Strażniczka muzeum, Netflix wprowadził również listę TOP 10 na profilach dla dzieci. Będzie ona prezentować najpopularniejsze w danym kraju tytuły dostępne na Netflix, dopasowane do preferencji wiekowych wybranych dla konta.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Lista TOP 10 oraz biuletyn to kolejne rozwiązania, które Netflix wprowadza dla rodzin. Serwis oferuje wiele przydatnych narzędzi – Ochrona Rodzicielska, takich jak dedykowany profil dla dziecka i szeroki wybór awatarów, filtry wiekowe, zabezpieczenie kodem PIN, zatrzymanie autoodtwarzania, możliwość przeglądania historii oglądania czy usunięcia wybranych tytułów z biblioteki.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: