PredatorShot z puszką napoju energetycznego

Gratka dla gamerów. Plecak za zdjęcie z puszką napoju energetycznego PredatorShot

PredatorShot

Acer nie poprzestał na Predator Days i cały czas promuje produkty ze swojej gamingowej serii. W najnowszym konkursie można wygrać plecak Predator Rolltop (o wartości 349złotych) – wystarczy zrobić zdjęcie lub film z puszką napoju PredatorShot i wrzucić je do mediów społecznościowych z hashtagami #Precyzja #PredatorShot #Gaming oraz wypełnić dedykowany formularz zgłoszeniowy.

Test Acer Extensa 15 – niedrogi laptop, który sprawdzi się też podczas pracy zdalnej

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami skierowanymi do osób pasjonujących się grami oraz współzawodnictwem w grach komputerowych, marka Predator organizuje kolejną kampanię promocyjną swojego produktu PredatorShot – napoju energetycznego występującego w wersjach: 250 ml oraz 500 ml. Kupując dowolny napój energetyczny PredatorShot można wygrać plecak Predator Rolltop o wartości 349 złotych. Wystarczy zrobić zdjęcie lub film, na którym znajduje się puszka napoju energetycznego PredatorShot, oznaczyć je za pomocą hastagów: #Precyzja #PredatorShot #Gaming oraz wypełnić specjalny formularz, który znajduje się pod tym adresem. Należy się jednak spieszyć – plecak Predator Rolltop wygrywa pierwsze 1000 osób.

Kup PredatorShot – odbierz plecak!

Plecak Predator Rolltop charakteryzuje się dużą elastycznością oraz bardzo dużą pojemnością (35,5 litra), dzięki czemu jest w stanie komfortowo przenosić 15-calowe laptopy. W razie potrzeby, jest w stanie zmieścić również 17-calowe komputery przenośne. Oddzielne przegrody likwidują ryzyko zadrapania obudów, a także ułatwiają pakowanie oraz rozpakowywanie sprzętu. Dolna przegroda może posłużyć do przenoszenia zasilaczy gamingowych oraz rzeczy osobistych. Materiał plecaka wraz z zamkami błyskawicznymi jest nieprzemakalny, a powłoka klasy militarnej z przodu torby pomaga w ochronie przed deszczem.

Jan Błachowicz promuje PredatorShot w wersji bez cukru

Poza wariantami objętościowymi, Acer wprowadził ponadto PredatorShot w wersji bez cukru  dla osób dbających o formę. Ostatnia kampania odnosząca się do marki Predator dotyczyła Predator Days w Westfield Arkadia – wtedy to można było zagrać z Janem Błachowiczem – mistrzem UFC na dedykowanych stacjach gamingowych Predator Thronos Air. Uczestnicy mogli zdobyć w trakcie imprezy sprzęt gamingowy marki Predator.

O marce Predator

Predator to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. Marka Predator jest obecna na rynku od 2015 r. i wyróżnia się na tle konkurencji swoim wizerunkiem, sposobem komunikacji i doskonałą jakością produktów. W skład portfolio produktowego marki Predator wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory oraz fotele dla profesjonalnych graczy. Predator jest oficjalnym partnerem turniejów esportowych Intel Extreme Masters, dostarcza również sprzęt podczas rozgrywek Major w grze Rainbow Six.
źródło: Acer

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: