Parking – czyli parkometr w telefonie

Parking – czyli parkometr w telefonie

Parking. Tak nazywa się nowa kafelka w aplikacja Provema. To rozwiązanie ma na celu ułatwienie kierowcom korzystanie z płatnych stref parkowania bez konieczności szukania parkomatu i odliczania drobnych pieniędzy. Środki pobierane są z konta za czas korzystania z parkingu. W każdej chwili można zdalnie przedłużyć lub zakończyć czas postoju.

Parking

Mobilnie – z każdego miejsca

 

Za parkowanie płacimy zdalnie z poziomu aplikacji. Z pozycji telefonu wprowadzimy dane pojazdu, opłacimy dostępną strefę parkowania. Przed parkowaniem należy oszacować czas, ale poniesiemy koszty tylko za faktyczny okres korzystania z parkingu. Można wybrać dopasowaną taryfę lub ustawić własny czas.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Opłata

Za parking kwota pobierana jest automatycznie z konta aplikacji. Provemę można zasilić poprzez doładowanie dotpay, przelew bankowy na numer IBAN lub dokonać wpłaty przez paysafecash.

Winieta

Przed skorzystaniem z parkowania należy pamiętać o umieszczeniu winiety za szybą pojazdu z informacją o parkowaniu z moBILET. Winietę można pobrać bezpośrednio z aplikacji do samodzielnego wydruku.

Test realme narzo 30A – budżetowiec z pazurem i do kilku dni bez ładowania

Gdzie z Provema?

Z Provema zaparkujesz nie tylko w dużych, znanych aglomeracjach, ale też w takich miastach jak Sieraków, Rakoniewice Praszka i wiele innych. Warto sprawdzić osobiście.

Aplikacja jest bezpłatna do pobrania w google play, app store oraz app galery.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: