T-Mobile – nielimitowany internet domowy – nowa odsłona

T-Mobile – nielimitowany internet domowy – nowa odsłona

T-Mobile - nielimitowany internet domowy - nowa odsłona

T-Mobile 20 lipca wystartował z nową ofertą nielimitowanego internetu domowego już od 40 zł miesięcznie, wprowadzono do oferty urządzenia wzmacniające sygnał i oferuje większe rabaty na usługi w ramach „Korzyści dla domu”.

W wielu miejscach w Polsce kluczem do szybkiego internetu jest odpowiednia lokalizacja – w T-Mobile chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do niezawodnego internetu niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Jak to zrobimy? Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę.

Dzięki temu klient otrzyma dostęp do nielimitowanego internetu w nowoczesnej technologii światłowodowej lub 4G/LTE i będzie mógł cieszyć się z dostępu do internetu w wysokiej jakości, która ułatwi realizowanie projektów zawodowych czy nauki zdalnej z wykorzystaniem nowych technologii oraz pozwoli na nieograniczone korzystanie z rozrywki online czy nieograniczony kontakt z bliskimi poprzez częstsze wideokonferencje – T-Mobile.

 

W nowej ofercie nielimitowanego internetu domowego będą dostępne trzy prędkości: 30, 60 lub 90 Mb/s w cenie odpowiednio 60, 70 lub 90 zł miesięcznie. Z kolei klienci indywidualni posiadający abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) lub ci, którzy zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym, za te same prędkości zapłacą aż 20 zł mniej, tj. 40, 50 lub 70 zł miesięcznie.

 

Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z internetu w miejscach, które dotychczas miały słabszy zasięg, przygotowaliśmy dwa nowe urządzenia: przenośny wzmacniacz sygnału, pozwalający rozszerzyć zasięg sieci Wi‑Fi, oraz domowy system Mesh Wi‑Fi, zapewniający stabilne połączenie. Dzięki tym rozwiązaniom korzystanie z sieci będzie jeszcze przyjemniejsze i bezproblemowe.

Większe zniżki i promocja Home & Go

Aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą cenowo propozycję, od 20 lipca ujednolicamy także wszystkie zniżki w ofercie „Korzyści dla domu” – od teraz każda usługa przy abonamencie głosowym daje aż 20 zł rabatu miesięcznie (czyli o 5 zł więcej niż dotychczas). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się dodatkowymi usługami w najlepszej sieci, a ich domowe budżety pozostaną w równowadze.

 

Każdy klient indywidualny, który zakupi w T-Mobile ofertę internetu domowego, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji Home &Go i dokupić usługę internetu mobilnego już od 10 zł miesięcznie. W zależności od prędkości podstawowej usługi w pakiecie znajdzie się 20, 30 lub 50 gigabajtów.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Szczegółowe informacje o nowej ofercie internetu można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-tmobile?domowy. Szczegóły zmian w programie „Korzyści dla domu” są dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny

Jeden komentarz do “T-Mobile – nielimitowany internet domowy – nowa odsłona

 • 5 grudnia 2022 o 23:08
  Bezpośredni odnośnik

  Dla tych co się zastanawiają… T-Mobile NIELIMITOWANY Internet DOMOWY – to porażka na całej linii.
  Płacę za max.60Mb/s a wieczorami w Warszawie transfery mam na poziomie 0,5Mb/s – 1,0Mb/s albo i mniejsze … często wysyłanie – 0kb/s przez 5minut potem podskoczy na15kb/s! Wieczorami ping 800 to norma Jitter 600 to też norma. Oglądanie serwisów streamingowych – nie realne. Czasami na głupiego FB nie da się zalogować!!!
  A jak za dużo GB (progi 300GB, 500GB) pobierzesz to dodatkowo, za aktywne korzystanie z NIELIMITOWANEJ usługi, dostaniesz lejek lub coś podobnego co w załączniku do umowy nazywają: „Niedyskryminacyjne środki zarządzania ruchem w Sieci” oraz „Priorytetyzacja”.
  Porażka totalna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: