OnePlus Nord 2 5G – wszystko mi mówi, że to będzie hit

OnePlus Nord 2 5G – wszystko mi mówi, że to będzie hit

Dziś odbyła się globalna premiera smartfonu OnePlus Nord 2 5G. Telefon trafił również do Polski, a my mogliśmy sprawdzić jego kilka „przełomowych” ulepszeń w stosunku do poprzednika.

OnePlus Nord 2 5G
OnePlus Nord 2 5G

OnePlus Nord 2 5G, którego premiera właśnie miała miejsce, to kompleksowy upgrade pierwszego OnePlus Nord, od aparatu, przez wydajność, po ładowanie, a także nowy procesor, Dimensity 1200-AI SoC, wspierający działanie sztucznej inteligencji. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami, z używania smartfona, na którego wielu z Was czekało od dłuższego czasu: OnePlus Nord 2 5G.

Pierwszy OnePlus Nord, którego test możecie przeczytać Tutaj, w opinii użytkowników nie był zbyt udanym smartfonem, ale złe wrażenie ma zatrzeć OnePlus Nord 2.

Po roku od premiery, znowu przejrzeliśmy Wasze opinie i wciąż pracujemy nad poprawieniem komfortu użytkowania następnego smatfona z serii Nord. OnePlus Nord 2 5G to kompleksowy upgrade pierwszego OnePlus Nord, od aparatu, przez wydajność, po ładowanie, a także nowy procesor, Dimensity 1200-AI SoC, wspierający działanie sztucznej inteligencji. Jesteśmy przekonani, że zapewni on niezawodne, szybkie i płynne działanie OnePlus, które kochacie – przekonuje Prezes OnePlus, Pete’a Lau na temat najnowszego urządzenia.

Projekt OnePlus 9 to klasyka designu. Prosty, a zarazem stylowy wygląd gwarantował świetne wrażenia wizualne. Dzięki aluminiowej ramce o grubości 2,2 mm urządzenie jest bardzo dobrze wyważone i wygodne w użytkowaniu.

W porównaniu z poprzednią generacją, prawie nic tutaj się nie zmieniło. Mamy tutaj niemal identyczny wygląd obudowy, łącznie z charakterystyczną wyspą aparatu. Z przodu z kolei w oczy rzuca się wcięcie na przedni aparat, w lewym górnym rogu ekranu. Na prawym boku obudowy znajdziemy suwak służący do m.in. wyciszania dźwięków.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: