OnePlus Nord 2 5G – gdzie obejrzeć premierę?

OnePlus Nord 2 5G – gdzie obejrzeć premierę?

OnePlus Nord 2 5G

Już 22 lipca 2021 roku firma OnePlus zaprezentuje najnowszy smartfon OnePlus Nord 2 5G, następcę pierwszego Norda wydanego w lipcu 2020 roku i jednocześnie najmocniejszego OnePlusa w kategorii średniej półki. OnePlus podważył normy rządzące branżą i przedstawił OnePlus Nord podczas pierwszej na świecie premiery produktu w AR. Miesiąc temu, w czerwcu 2021, poprzez niekonwencjonalne przemówienie w formie filmu, OnePlus wprowadził również OnePlus Nord CE 5G.

Test OnePlus Nord N10 5G – telefon 5G w rozsądnej cenie

Jako marka kierująca się zapewnieniem użytkownikom nowych i ekscytujących doświadczeń, także w przypadku tej premiery, firma OnePlus szukała sposobów, by zaprezentować OnePlus Nord 2 5G w jak najciekawiej, ponownie przesuwając granice konwencjonalnych rozwiązań prezentacji. Dlatego właśnie przedstawiliśmy trailer filmu, aby wprowadzić fanów w nastrój premiery

Zwiastun:

Aby obejrzeć premierę OnePlus Nord 2, wejdź na kanał OnePlus Nord na YouTube
22 lipca godzinie o 16:00 i obejrzyj premierę tutaj.

OnePlus Nord 2 5G to kompleksowo ulepszony smartfon, pełen upgrade modelu Nord, zapewniający po prostu wszystko, czego oczekujesz. Nord 2 to bezkompromisowa wydajność wspierana przez sztuczną inteligencję. Znacznie inteligentniejszy system aparatów i podstawowe funkcje smartfona, które sprawiają, że urządzenie jest porównywalne z flagowcami. Wyposażony jest w kilka flagowych funkcji, w tym główny aparat 50 MP, czujnik Sony IMX 766 i OIS z flagowej serii OnePlus 9, a także flagowy chipset firmy MediaTek – Dimensity 1200-AI, stworzony wyłącznie dla OnePlus. Procesor zasila wiele funkcji opartych na sztucznej inteligencji, które poprawiają wrażenia użytkownika podczas fotografowania, wyświetlania, gier i nie tylko.

Sony IMX 766 o rozdzielczości 50 MP ma o 56% większy czujnik, co pozwala uchwycić więcej światła, by zrobić jak najlepiej doświetlone zdjęcia i filmy. Daje lepsze rezultaty nawet w warunkach słabego oświetlenia. Nord 2 oferuje również ulepszony tryb Nightscape o nazwie Nightscape Ultra, który pomaga robić lepsze i jaśniejsze zdjęcia w słabo oświetlonych miejscach, przy oświetleniu zaledwie 1 luksa — równoważnym ilości światła emitowanego przez pojedynczą świecę.

Flagowy chipset firmy MediaTek – Dimensity 1200 AI, wprowadza do aparatu szereg zaawansowanych rozwiązań dostosowanych do potrzeb użytkowników, wspieranych przez sztuczną inteligencję. Technologia obrazowania AI zapewnia lepszą jakość funkcji, takich jak ulepszanie zdjęć i wideo. Dodatkowo, AI automatycznie przekształca oglądane treści w jakość HDR, aby jeszcze bardziej poprawiać wrażenia użytkownika.

W przypadku zdjęć, funkcja AI Photo Enhancement jest w stanie rozpoznać do 22 różnych scenariuszy i automatycznie dostosowuje tonację kolorów i kontrast, aby zapewnić optymalną jakość zdjęć, nawet w nocy i w warunkach słabego oświetlenia. W przypadku filmów, funkcja AI Video Enhancement umożliwia dodanie efektów HDR na żywo, w czasie rzeczywistym, podczas nagrywania. Pomaga to poprawić jakość obrazu i zwiększyć zakres kolorów oraz dokładność obrazów w filmach, co skutkuje lepszą szczegółowością cieni, zachowaniem podświetlenia i większym zakresem dynamiki.

Nord 2 jest również wyposażony w najnowszy system operacyjny OnePlus, OxygenOS 11.3, który oferuje charakterystyczne dla OnePlus szybkie i płynne oraz bezproblemowe użytkowanie i doskonałe wrażenia.

źródło: OnePlus

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: