T-Mobile – rabat do 50% na wybrane akcesoria realme

T-Mobile dla klientów indywidualnych przygotował rabat do 50% na wybrane akcesoria realme

T-Mobile - rabat do 50%

Wśród nowinek i akcesoriów technologicznych nie brakuje gadżetów, które chętnie sami byśmy wypróbowali, jednak często na przeszkodzie staje nam ich cena. Teraz klienci T-Mobile będą mieć okazję zakupić, na wyjątkowo korzystnych warunkach, urządzenia realme.

Test realme Watch 2 – wesprze nas w codziennym życiu

Już od 23 lipca w ramach Happy Fridays będzie na nich czekać rabat do 50% na gadżety tej marki. Bonus można zgarnąć w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie wiadomości SMS.

Złap zniżkę i poznaj możliwości technologii

Aby skorzystać z rabatu na stronie https://sklep-realme.pl/happyfriday wystarczy między 23 a 25 lipca odebrać kod promocyjny. Jest to możliwe na dwa sposoby – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. Zakupy ze zniżką można zrealizować do 29 lipca do końca dnia lub do wyczerpania zapasów. Akcja dotyczy klientów abonamentowych T- Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę.

Test realme narzo 30A – budżetowiec z pazurem i do kilku dni bez ładowania

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl