Kieslect Smart Tag – inteligentny lokalizator kluczy

Kies Smart Tag to prosty w obsłudze gadżet, który zapobiega zgubieniu cennych przedmiotów – może być rozwiązaniem Waszych problemów. Zobaczmy dlaczego.

Kieslect Smart Tag
Kieslect Smart Tag

Niewielki lokalizator Kieslect pozwoli sprawdzić w aplikacji, gdzie są klucze, których właśnie szukacie. Mocny sygnał dźwiękowy doprowadzi Was z bardzo dużą dokładnością do kluczy ukrytych w mieszkaniu lub zgubionych gdzieś poza domem. Przy pomocy IMI Kies SmartTag odnajdziecie również swój telefon, nawet gdy będzie wyciszony.

Test Hykker Navi Space – robot sprzątający z funkcją mopowania

Kluczowe informacje o IMI Kies SmartTag:

  • Szeroka kompatybilność – darmowa aplikacja w Google Play lub App Store
  • Nadaje się do wszystkich smartfonów: w tym telefonów iPhone i Android
  • Wzajemne śledzenie dwukierunkowe
  • Alarm zapobiegający zgubieniu telefonu komórkowego w odległości do 50 m
  • Aplikacja umożliwia także wyznaczenie trasy bezpośrednio do lokalizatora
  • Niewielki rozmiar (37x37x8,5mm) pozwala na schowanie urządzenia nawet w portfelu
  • 4 lokalizatory w zestawie
  • Komunikacja: Bluetooth 4.0
  • Zasilanie: wymienna bateria CR2032
  • Wodoodporny: IPX7
Kies Smart Tag
Kieslect Smart Tag

Lokalizator oraz smartfon po podłączeniu alarmują nas, gdy oddalą się od siebie na odległość większą niż 50m co umożliwi nam odnalezienie pożądanej rzeczy. IMI Kies SmartTag możemy przypiąć do kluczy, włożyć do walizki, bądź plecaka dziecka, czy też podpiąć do obroży psa. Możemy też skorzystać z mapy z ostatnią znaną lokalizacją i wyznaczyć drogę powrotną do lokalizatora.

Test realme narzo 30A – budżetowiec z pazurem i do kilku dni bez ładowania

Możemy łatwo odnaleźć IMI Kies SmartTag, który zginął nam w zasięgu działania Bluetooth dzięki funkcji alert dostępnej w darmowej aplikacji TUYA. Wystarczy włączyć tą funkcję a brelok zacznie wydawać sygnały dźwiękowe umożliwiające jego znalezienie. Funkcja działa także w drugą stronę, gdy zawieruszy nam się smartfon wystarczy nacisnąć dwa razy przycisk na breloku a nasz telefon zacznie głośno (90-95 dB) dzwonić.

Kieslect Smart Tag

Kieslect Smart Tag pozwoli nam też na odnalezienie samochodu na parkingu. Wystarczy przed wyjściem z samochodu nacisnąć przycisk na breloku, a na mapie zostanie zapisana lokalizacja. Zostawiamy brelok w samochodzie, a po powrocie możemy bez problemu namierzyć nasze auto za pomocą mapy dostępnej w aplikacji.

Wymienna bateria zapewnia pracę nawet przez 6 miesięcy. Dedykowana aplikacja TUYA dostępna jest bezpłatnie do pobrania w Sklepie Play (dla systemów Android) lub App Store (dla systemów iOS).

Aplikacja jest łatwa w użytkowaniu i bardzo intuicyjna, o przyjemnym dla oka interfejsie. Kompatybilna jest z systemami Android od 4.3 i iOS od 8.0

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: