HMD Global – Nokia C30 i Nokia 6310 oraz akcesoriów audio

HMD Global – Nokia C30 i Nokia 6310 oraz akcesoriów audio

Nokia 6310
Nokia 6310

HMD Global ogłosił dziś premierę Nokia C30, nowa liderka serii C, ma największy ekran i baterię ze wszystkich smartfonów producenta, a Nokia 6310 to nowy członek rodziny Originals – czyli odświeżonych klasyków z lat dziewięćdziesiątych. Dzisiejszy dzień to także największa do tej pory premiera akcesoriów firmy Nokia, w ramach której nowe produkty audio zostały podzielone na cztery różne linie — Go, Micro, Comfort i Clarity.

Test Nokia 5.4 – czysty Android i…

Florian Seiche, CEO, HMD Global:

Rozumiemy problemy konsumentów związane z trwałością i długowiecznością urządzeń. Nasz globalny raport trendów pokazał, że 73% konsumentów chce zachować swój smartfon na dłużej i zrobiłoby to, gdyby ich urządzenia były aktualizowane i dłużej wspierane przez producenta. W HMD dajemy użytkownikom szansę uniknięcia przedwczesnej wymiany smartfonów i zachęcamy do bardziej zrównoważonej konsumpcji.

Z przyjemnością ogłaszamy premierę Nokia XR20 — superwytrzymałego smartfonu o eleganckim nordyckim designie, który stworzyliśmy zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i przedsiębiorstw. Dziś również rozwijamy nasze odświeżone serie X i C, przedstawiając dwa wspaniałe przykłady tego, czym są urządzenia spod tego znaku. Naszym celem jest dostarczanie ludziom produktów, które pokochają, zaufają i będą chcieli zachować na dłużej”.

Obudź miłość do lat 90’ z Nokia 6310

Najnowszy członek rodziny Originals jest celebracją kultowej Nokii 6310 w nowej odsłonie dopasowanej do potrzeb użytkownika z XXI wieku. Zapewniając zoptymalizowaną ergonomię i baterię na tygodnie, nowa Nokia 6310 jest uosobieniem wszystkiego, co reprezentuje marka Nokia. I tak – nadal możesz na niej zagrać w Snake’a.

Odświeżone, większe przyciski i duży wyświetlacz sprawiają, że czas spędzony przed ekranem jest przyjemniejszy. Nowe menu opcji i większa liczba czcionek do wyboru poprawiają czytelność, a wiadomości tekstowe można odsłuchiwać, co bardzo ułatwia obsługę.

Nowe akcesoria audio, które ludzie pokochają, zaufają im i postanowią je zatrzymać na dłużej

Przedstawiamy ulepszoną ofertę audio firmy Nokia, której nowe akcesoria zapewniają fanom niezawodny dźwięk w każdej podróży. Spośród czterech nowych, odrębnych linii – Go, Micro, Comfort i Clarity – każda daje maksymalną wartość dzięki unikalnym propozycjom.

  • Go: produkty o wysokiej wartości, oferujące najwyższą jakość w najniższych możliwych cenach
  • Micro: zaspokajają zapotrzebowanie na kompaktowy rozmiar urządzeń
  • Comfort: dla konsumentów poszukujących optymalnego komfortu w przenośnych urządzeniach
  • Clarity: najwyższej jakości słuchawki douszne korzystające z najnowszych rozwiązań technologicznych

Nowe słuchawki Nokia Clarity Earbuds Pro zapewniają dźwięk o wysokiej jakości i żywotnej baterii, które mogą za Tobą nadążyć. Połączenie funkcji redukcji szumów z dwoma mikrofonami (ENC), Qualcomm® cVc™ i aktywnej redukcji szumów (ANC) pozwala na przechwytywanie i wyeliminowanie szumów tła, zapewniając doskonałą klarowność rozmowy i muzyki.

Alex Lambeek, Global Head of Accessories, HMD Global:Podobnie jak nasze smartfony, doskonałość akcesoriów Nokia jest wynikiem wiodących w branży testów jakości. Nieocenione spostrzeżenia naszej społeczności na całym świecie pozwoliły rozwinąć nasz ekosystem produktów towarzyszących. Nasze portfolio audio jest wspierane przez sieć silnych partnerstw, takich jak z Binatone, które pozwalają nam zapewnić to, co najlepsze dla naszej rosnącej bazy fanów. Inspirujemy się naturą, stąd przygotowaliśmy papierowe opakowania ochronne wykorzystujące atrament na bazie soi. Każda nowa linia zapewnia doświadczenia klasy premium w przystępnych cenach.”

Test Nokia 4.2 – smartfon dla początkujących

Zaufane partnerstwa zapewniają najlepsze doświadczenia w swojej klasie

Dzisiejszy dzień wyznacza początek dwóch nowych partnerstw z wiodącymi w branży dostawcami. Spotify zapewni właścicielom smartfonów Nokia dostęp do 70 milionów utworów i 2,6 miliona podcastów od razu po wyjęciu z pudełka. Zapewniając dodatkową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, ExpressVPN będzie dostępny na wszystkich nowych smartfonach Nokia z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Stephen Taylor, CMO, HMD Global: „Zawsze z dumą współpracowaliśmy z najlepszymi w branży dla naszych fanów. Dziś do tej rozszerzonej rodziny wiodących marek dodaliśmy jeszcze dwie, które dadzą właścicielom telefonów Nokia najlepsze doświadczenia. Każde partnerstwo jeszcze bardziej wzmacnia to, czym jest nasza marka. Współpracujemy tylko z tymi, którym ufamy, żebyś Ty też mógł być spokojny”.

Ceny i dostępność

  • Nokia C30 nie będzie dostępna w Polsce.
  • Nokia 6310 będzie dostępna w Polsce na początku sierpnia w dwóch kolorach: czarnym i zielonym. Cena Rekomendowana przez Producenta to 259 zł.
  • Nokia Clarity Earbuds Pro będą dostępne w Polsce – tbc.

źródło: HMD Global

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]