realme MagDart dla szybkiego bezprzewodowego ładowania smartfonów

realme MagDart dla szybkiego bezprzewodowego ładowania smartfonów

Już 3 sierpnia podczas wydarzenia online realme Magnetic Innovation Event zostanie zaprezentowany MagDart – superszybki standard ładowania bezprzewodowego dla smartfonów z Androidem.

realme MagDart

MagDart to rozwiązanie opracowane przez inżynierów realme, które ma szansę rozpocząć nową erę bezprzewodowego ładowania. Ten nowatorski standard ma potencjał, aby stać się rynkowym przełomem. Jest wygodny dla użytkownika i pozwala oszczędzić czas, co do tej pory nie było mocną stroną systemów ładowania bezprzewodowego. MagDart umożliwia ładowanie smartfonów z Androidem dużo szybciej w porównaniu do obecnej generacji rozwiązań wykorzystujących zjawisko indukcji.
W trakcie realme Magnetic Innovation Event zostaną zaprezentowane akcesoria MagDart wraz z koncepcyjnym urządzeniem realme Flash. Wydarzenie odbędzie się w formacie online i będzie można je obejrzeć w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu realme Polska na Facebooku. Wystartuje o godzinie 14:00.
realme jest jednym z rynkowych innowatorów w dziedzinie ładowania urządzeń mobilnych. W lipcu 2020 roku firma zaprezentowała ładowarkę SuperDart o mocy 125 W, a w zdecydowanej większości dostępnych również w Polsce smartfonów realme standardem jest ładowanie z mocą 30 lub 65 W. MagDart uchyla drzwi do jeszcze bardziej komfortowej przyszłości. Z szybkim ładowaniem, bez konieczności trzymania smartfonu na kablu.

Gdzie będzie można obejrzeć realme Magnetic Innovation Event?
· Oficjalny kanał realme Polska na YouTube (3.08.2021, godzina 14:00): https://www.youtube.com/c/realmePolska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: