Motorola edge 20 – nowa rodzina klasy premium

Motorola edge 20 pro, motorola edge 20 i motorola edge 20 lite to nowa rodzina smartfonów klasy premium, które zmienią sposób prezentacji materiałów wizualnych dzięki przełomowym funkcjom i technologiom

Motorola edge 20
Motorola edge 20

Szukasz zaawansowanego systemu aparatów fotograficznych, niesamowitego wyświetlacza, ultraszybkiego procesora, fenomenalnej żywotności baterii i szybkości transmisji nowej generacji 5G w przystępnej cenie? Tym właśnie wyróżniają się modele motorola edge 20 pro, edge 20 i edge 20 lite.

Test Motorola moto g20 – cztery aparaty uwiecznią wspomnienia

Misją Motoroli było zawsze upowszechnianie najnowocześniejszych technologii i przełomowych innowacji, aby pomagać użytkownikom w codziennym życiu. To właśnie ta misja i orientacja na użytkowników w projektowaniu smartfonów ukształtowały zaprezentowaną dziś nową rodzinę motorola edge. W ostatnich latach życie użytkowników uległo znacznym zmianom. Mają oni inne priorytety, a Motorola ewoluuje wraz z nimi. Najnowsza rodzina produktów motorola edge jest przeznaczona dla zupełnie nowej grupy myślicieli, innowatorów i autorów zmian.

Nowa rodzina motorola edge przekracza możliwości poprzedniej generacji w niemal każdej kategorii. Urządzenia te mają potężniejsze procesory i aparaty główne z większą liczbą pikseli, a pierwszy w urządzeniach Motoroli zoom peryskopowy przybliża do obiektu nawet 50 razy. Warto też wspomnieć o większej częstotliwości odświeżania, szybszym ładowaniu baterii i rozbudowanych funkcjach na platformie Ready For. Te niesamowite funkcje są oferowane w bardziej przystępnych cenach, aby więcej użytkowników mogło popisać się kreatywnością.

Test Motorola Moto G50 – smartfon 5G w niskiej cenie w użytkowaniu

Motorola skupiła się na ulepszaniu kamer w całej rodzinie Motorola Edge 20, ponieważ konsumenci coraz bardziej polegają na swoich aparatach, a dzisiejsze pokolenie społecznościowe wciąż na nowo odkrywa sposób, w jaki dzielimy się wizualnie doświadczeniami, zdjęciami i filmami, aby wzmacniać i łączyć się w bardziej znaczący sposób. Motorola edge 20 pro ma nowy, wyjątkowej jakości aparat główny o rozdzielczości 108 MP z jedną z naszych największych matryc w historii o formacie optycznym 1/1,5”.

Zawiera technologię Ultra Pixel, w której grupy dziewięciu pikseli są łączone w jeden wielki ultrapiksel, co zwiększa czułość na światło 9X i skutkuje lepszą wydajnością przy słabym oświetleniu. Ultraszerokokątny obiektyw z wbudowaną funkcją Macro Vision pomaga uchwycić więcej i z większą szczegółowością bez względu na to, jak daleko lub jak blisko znajduje się fotografowany obiekt. Dodatkowo ultraszerokokątny obiektyw pozwala uchwycić 4 razy więcej scenerii. Dzięki temu widać więcej otoczenia i można zmieścić wszystkich w kadrze. Macro Vision umożliwia ekstremalne, 5-krotne zbliżenie do obiektu — nawet na 3 cm — w celu robienia zdjęć potraw, dzieł sztuki i rzemiosła czy przyrody.

Test Motorola Moto G100 – z Ready For zmienia sposób korzystania z telefonu

Motorola edge 20 pro ma pierwszy w historii Motoroli peryskopowy teleobiektyw – rzadko spotykany w tej klasie – który załamuje światło pod kątem 90 stopni, zapewniając doskonałą wyrazistość z 5-krotnie większej odległości. W tym aparacie wprowadzono również funkcję Super Zoom 50x umożliwiającą rejestrowanie szczegółów z niesamowitych odległości. Moto edge 20 pro wyróżnia się też funkcjami wideo — jako pierwszy smartfon Motoroli nagrywa w imponującej kinowej rozdzielczości 8K.

motorola edge 20 pro
motorola edge 20 pro

Motorola edge 20 pro jest wyposażona w duży 6,7-calowy wyświetlacz Max Vision z technologią OLED, który prezentuje obraz o krystalicznej wyrazistości, dokładnie to, czego potrzebujesz do oglądania programów telewizyjnych i filmów. Ekran wyświetla 10-bitowe kolory z przestrzeni barw DCI-P3 i spełnia wymogi standardu HDR10+. Oznacza to możliwość wyświetlania ponad miliarda odcieni przepięknych, żywych, intensywnych i realistycznych kolorów. Po raz pierwszy smartfon Motoroli ma ekran z częstotliwością odświeżania 144 Hz, najwyższą częstotliwość odświeżania dostępną w typowych smartfonach – 140% szybszy niż kilka lat temu standard branżowy 60 Hz i 60% szybszy niż pierwsza generacja edge. Dzięki czemu znacznie poprawiono wrażenia wizualne gier czy filmów akcji.

Test Motorola Moto G10 – całkiem fajny smartfon

Motorola dąży do rozpowszechnienia technologii 5G, bo na dostęp do łączności nowej generacji zasługują wszyscy. Motorola edge 20 pro to najnowsze urządzenie poszerzające grono użytkowników 5G na całym świecie — co więcej, mogą oni też korzystać z łączności nowej generacji Wi-Fi 61. Całą potrzebną moc zapewnia ultraszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 256 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę2. Z kolei pamięć operacyjna najnowszej generacji o pojemności 12 GB zapewnia gotowość aplikacji i informacji w tle, dzięki czemu wszystko działa płynnie3.

Co najlepsze, w sieci 5G smartfon może działać przez ponad 30 godzin bez konieczności doładowania4. Jeśli przed wyjściem zechcesz szybko podładować baterię, technologia TurboPower 30 zapewni 9 godzin działania po 10 minutach ładowania5.

motorola edge 20 — styl bez ograniczeń

Nowa Motorola edge 20 to jeden z najsmuklejszych smartfonów 5G na rynku. Ma zaledwie 6,99 mm grubości i doskonale spełnia oczekiwania użytkowników, którzy cenią sobie nowoczesny, opływowy design. Model ten ma taką samą, niesamowitą matrycę główną 108 MP oraz obiektyw ultraszerokokątny i makro jak motorola edge 20 pro, a ponadto teleobiektyw Super Zoom 30x do robienia znakomitych zdjęć za każdym razem. Wszystkie swoje materiały można wyświetlać na dużym ekranie 6,7” z przodującą w branży częstotliwością odświeżania 144 Hz.

motorola edge 20
motorola edge 20

Motorola edge 20 ma wydajny procesor Qualcomm® z szybszymi o nawet 55% funkcjami graficznymi i obliczeniowymi w porównaniu z urządzeniami motorola edge pierwszej generacji6. Ultraszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 778G obsługuje łączność Wi-Fi 6 i jest przeznaczony specjalnie do telefonów 5G oraz fantastycznych funkcji oferowanych przez smartfony Motoroli. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, gry i muzykę2. Z kolei pamięć operacyjna najnowszej generacji o pojemności 8 GB zapewnia gotowość aplikacji i informacji w tle, dzięki czemu wszystko działa płynnie3. Bateria o pojemności 4000 mAh wystarcza na dłużej niż cały dzień4, a doładować ją można szybko dzięki technologii TurboPower™ 30, która zapewnia energię na 8 godzin działania już po 10 minutach ładowania5.

 Test Motorola moto e7 power – funkcje fotograficzne i 5000 mAh

motorola edge 20 lite — odkrywanie bez ograniczeń

Motorola edge 20 lite oferuje błyskawiczne szybkości 5G oraz zaawansowany system aparatów fotograficznych na najbardziej konkurencyjnym poziomie cenowym Motoroli. Aparatem głównym z matrycą 108 MP można robić zaskakująco ostre zdjęcia, a dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi i Macro Vision można też się wykazać kreatywnością. Rozrywka dostarcza lepszych wrażeń dzięki takiemu samemu, imponującemu wyświetlaczowi OLED o przekątnej 6,7” co w pozostałych urządzeniach z rodziny motorola edge 20. Motorola edge 20 lite działa z energooszczędnym chipsetem MediaTek, który zapewnia z nawiązką moc do gier, zdjęć i innych funkcji. Smartfon ma 8 GB pamięci operacyjnej najnowszej generacji, dzięki której można bezproblemowo przełączać aplikacje działające płynnie w tle3.

motorola edge 20 lite
motorola edge 20 lite

Bateria o pojemności 5000 mAh należy do największych we wszystkich smartfonach 5G i umożliwia działanie przez dwa dni po jednym naładowaniu4. Dzięki temu można korzystać w drodze z superszybkiej łączności bez zatrzymywania się na doładowanie. Technologia TurboPower™ 30 zapewnia energię na cały dzień działania już po 10 minutach ładowania, by można było szybko powrócić do ważnych spraw5. Miejsca na dane użytkownika nie zabraknie – 128 GB.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: