T-Mobile Gdzie Jest Dziecko – bezpłatny 30-dniowy dostęp do usługi

T-Mobile w ramach „Happy Fridays” przygotowało bezpłatny, 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”, dzięki której najbliżsi będą mogli szybko zlokalizować zarówno najmłodszych, jak i starszych członków rodziny.

Gdzie Jest Dziecko

Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” od 30 lipca do 1 sierpnia.

Aby aktywować darmowy, 30-dniowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko”, należy zalogować się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia do aplikacji „Mój T-Mobile i tam wybrać bonus. Po upływie 30 dni, jeśli klient nie zrezygnuje z pakietu promocyjnego, przedłuży się on automatycznie i zostanie pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie korzystali z usługi „Gdzie Jest Dziecko” i obecnych użytkowników „Pakietu Cyklicznego Standard”.

Dezaktywacja usługi możliwa jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomość SMS o treści „GJDP ANULUJ” pod numer 8082. Można tego dokonać także bezpośrednio w usłudze lub wysyłając informację na adres e-mail: pomoc@gdziejestdziecko.pl.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: