T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę – doładowania cykliczne

T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę – doładowania cykliczne

T-Mobile wprowadził nową opcję doładowań cyklicznych dla klientów T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę. Dzięki niej mogą oni ustawić dogodną dla siebie kwotę zasilenia raz, a potem swobodnie korzystać z usług, bez przeklikiwania się przez stronę w celu ponownego doładowania konta. To pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku telekomunikacyjnym.

doładowania cykliczne

Subskrypcyjne modele płatności za produkty nie bez powodu zyskują na popularności. Zapewniają one sporą wygodę dostępu do usług bez konieczności stałego przejmowania się płatnościami. Właśnie takie rozwiązanie – jako pierwszy operator na polskim rynku telekomunikacyjnym – wprowadziliśmy dla klientów ofert T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX, oferując przy tym dużą swobodę doboru opcji do swoich potrzeb.

Test realme narzo 30A – budżetowiec z pazurem i do kilku dni bez ładowania

Jak działają doładowania cykliczne?

Zasilenia konta można dokonać, w zależności od oferty, na stonie www.doladowania.t-mobile.pl i www.doladuj.heyah.pl.

Decydując się na płatności cykliczne, użytkownik może wybrać jedną z 2 opcji:

  • doładowanie w wybranym przez siebie dniu miesiąca (od 1 do 28 dnia miesiąca),
  • co ile dni nastąpi doładowanie (np. co 16 dni).

Dodatkowo klient wybiera także kwotę – w przedziale od 5 do 500 zł, dla każdego zasilenia. Po podpięciu karty płatniczej doładowania cykliczne zostaną uruchomione.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć w regulaminie usługi dostępnym na stronach: www.doladowania.t-mobile.pl i www.doladuj.heyah.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: