Konftel 70 – poznaj portfolio urządzeń audio

Konftel 70 – poznaj portfolio urządzeń audio

Konftel 70

Szwedzka firma Konftel, obecna na rynku od ponad 30 lat, wprowadza na rynek urządzenia audio o nowym, odświeżonym designie. Aktualnie w portfolio pojawił się wszechstronny zestaw głośnomówiący Konftel 70, charakteryzujący się wysoką wydajnością, wyjątkową jakością dźwięku i stylowym, nagradzanym przez Red Dot projektem.

Test Xiaomi Mi 11i – telefon, na którym można polegać

Konftel 70 jest idealnym towarzyszem spotkań audio- i wideokonferencyjnych. Może być używany jako samodzielny, przenośny zestaw głośnomówiący pasujący do małych i średnich pomieszczeń. Ponadto stanowi on centralny element audio dwóch nowych zestawów wideo – C2070 i C5070 – które są częścią portfolio posiadającego certyfikat Climate Neutral. Zapewni doskonały dźwięk spotkaniom online organizowanym przez komputer lub można go sparować przez Bluetooth ze swoją komórką.

Recenzja ładowarek sieciowych Aukey

Konftel C2070 to pakiet wideo do małych i średnich sal konferencyjnych, łączący kamerę konferencyjną Konftel Cam20 4K z zestawem głośnomówiącym Konftel 70, oferującym jakość dźwięku OmniSound. Konftel C5070 to zaawansowane rozwiązanie do współpracy wideo dla średnich sal konferencyjnych, łączące kamerę konferencyjną PTZ Konftel Cam50 z zestawem głośnomówiącym Konftel 70.

Konftel 70

Zestawy wideokonferencyjne Konftel charakteryzuje idea One Cable Connection. Użytkownicy oczekują prostych rozwiązań, aby jednym kablem podłączyć kamerę, zestaw głośnomówiący i ekran w pomieszczeniu do laptopa, na którym używają aplikacji służącej do spotkań wideo – i Konftel im to zapewnia.

Test Canon Zoemini S – aparat natychmiastowy i mini drukarka

Nowy Konftel 70 spełnia wymagania użytkowników w różnych środowiskach. Jest mile widzianym dodatkiem do stale poszerzanej oferty Konftel. Wyróżni się na rynku 4 mikrofonami w technologii beamforming i krystalicznie czystym dźwiękiem OmniSound. Zapewni to użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenia dźwiękowe” – powiedziała Karolina Chomicka, Konftel Product Manager.

Oba nowe zestawy dostępne są w firmie KONTEL, która od 20 lat jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Konftel w Polsce. Cena katalogowa Konftel 70 to 349 EUR. Resellerzy rabaty mogą sprawdzić na platformie www.kontel.net.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: