Green Hell: The Board Game – sprawdź czy zdołasz przetrwać w amazońskiej dżungli

Green Hell: The Board Game – dołącz do kampanii polskiej gry planszowej na Kickstarterze i sprawdź czy zdołasz przetrwać w amazońskiej dżungli

Green Hell: The Board Game

Na Kickstarterze właśnie wystartowała wyczekiwana przez fanów popularnej gry komputerowej o tym samym tytule i miłośników gier planszowych kampania Green Hell: The Board Game. Wszyscy chętni przez najbliższe 20 dni będą mogli wesprzeć projekt tej unikatowej survivalowej gry planszowej.

Twórcy z Galaktus Games liczą, że uda im się zebrać co najmniej 350 000 złotych potrzebnych na produkcję i realizację zamówień. Osoby, które zdecydują się dołączyć już pierwszego dnia, otrzymają za darmo wieżę do rzutów kośćmi ze specjalnym nadrukiem UV.

Green Hell: The Board Game – Dołącz do kampanii na Kickstarterze!

Green Hell: The Board Game
Green Hell: The Board Game – Kickstarter launch trailer

Green Hell: The Board Game to planszowa, kooperacyjna gra survivalowa. Jake, znany wszystkim fanom z wersji komputerowej, utknął w amazońskiej dżungli poszukując swojej zaginionej żony i próbuje przetrwać w tym surowym, nieprzyjaznym środowisku. Celem graczy, członków ekipy poszukiwawczo-ratowniczej, jest jego odnalezienie. Każdy z graczy posiada określony zestaw umiejętności, które są się niezbędne dla przetrwania całej grupy.

Ekspert Survivalu, Medyk, Przewodnik i Naukowiec – tylko dobrze skoordynowana współpraca pozwoli zakończyć misję sukcesem.Green Hell: The Board Game, stworzona przez Galaktus Games, oferuje graczom wysoki poziom nieprzewidywalności rozgrywki dzięki innowacyjnemu systemowi tworzenia rozrastającej się dżungli, opartemu na modułowej, półlosowej konfiguracji mapy.

Recenzja ładowarek sieciowych Aukey

Dżungla i wyzwania czekające na Ratowników w każdej kolejnej partii będą inne, co uczyni rozgrywki unikalnymi doświadczeniami. Zespół stojący za projektem dołożył wszelkich starań, aby przełożyć na format gry planszowej podstawowe mechaniki z gry wideo Green Hell, takie jak zarządzanie plecakami, crafting i budowanie. Dzięki temu udało się uzyskać podobne, złożone doświadczenie survivalowe, które jest natychmiastowo rozpoznawalne przez wszystkich fanów oryginalnego tytułu.

Green Hell: The Board Game

W skład gry wchodzą cztery grywalne postacie, ponad 100 kart będących elementami mapy, 154 kafelki potrzebne do wytwarzania niezbędnych przedmiotów, ponad 230 innych kart i tokenów, a także 14 kostek i wieża do rzutów kości.

Podstawowy zestaw twórcy wycenili na 445 złotych, jednak może być on rozszerzony o dodatki, m.in. w postaci unikatowego upiornego drzewa do rzutów kośćmi, czy też wkładki umożliwiające organizację elementów gry.Nie jesteś zaznajomiony z grą wideo Green Hell? To stworzona przez studio Creepy Jar, składające się z polskich weteranów branży, ultra-realistyczna gra symulacyjna osadzona w amazońskiej puszczy.

Test Canon Zoemini S – aparat natychmiastowy i mini drukarka

Gracze wcielają się w postać Jake’a, który utknął w tym „zielonym piekle” i próbuje odnaleźć swoją zaginioną żonę. Gra zyskała uznanie za sprawą wymagającego poziomu trudności, realistycznego podejścia do survivalu i złożonego systemu skomplikowanych mechanik rozgrywki.

Galaktus Games

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: