Aplikacja MyTower – do zdalnego zarządzania budynkiem

Aplikacja MyTower z nominacją w konkursie PropTech Festival

 

Aplikacja mobilna MyTower to jedno z najbardziej kompleksowych narzędzi do zdalnego zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce i Europie. Już dzisiaj rozwiązanie to jest wdrażane w wybranych polskich inwestycjach Angel Poland Group. Innowacyjność połączenia wielu przydatnych funkcjonalności w jednej aplikacji docenili organizatorzy konkursu PropTech Festival, którzy nominowali MyTower do nagrody głównej w kategorii najlepsze rozwiązania technologiczne na rynku nieruchomości.

MyTower

MyTower to oprogramowanie działające na wzór systemu operacyjnego dla budynku. Dzięki tej aplikacji mobilnej administratorzy nieruchomości mogą np. kontrolować dostęp osób do budynku i zarządzać powierzchniami wspólnymi (garażem, basenem, siłownią itp.) z poziomu jednego narzędzia. Mieszkańcy z kolei mogą komunikować się z zarządcą i sąsiadami oraz korzystać z szerokiej gamy wysokiej jakości usług: porządkowych, gastronomicznych, firm oferujących przeprowadzki, usług świadczonych przez „złote rączki”, usług wyprowadzania psów, ofert masażystów czy trenerów personalnych.

Recenzja PortraitPro 21 – łatwa edycja portretów

Dodatkowo MyTower oferuje możliwość zdalnego podglądu stanu konta mieszkańca i możliwość dokonywania płatności za zaliczki eksploatacyjne, a także udziału w głosowaniu nad uchwałami wspólnoty. To aplikacja, która wspiera i ułatwia pracę zarządców nieruchomości, którzy nie muszą już korzystać z wielu programów np. do komunikacji z mieszkańcami czy planowaniem remontów. Innowacyjność i kompleksowość rozwiązania zauważyli organizatorzy konkursu PropTech Festival 2021, w którym MyTower otrzymało nominację do głównej nagrody.

To rozwiązanie z olbrzymim potencjałem, nastawione na rozwój. Wiemy, że w ramach PropTech Festival 2021 poszukiwane są rozwiązania kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku. Mamy przekonanie, że aplikacja MyTower doskonale wpisuje się w tę charakterystykępodkreśla Pini Shemesh, współzałożyciel i dyrektor operacyjny MyTower.

Recenzja Optoma HZ40 – projekcja nawet przy zapalonym świetle

Warto wspomnieć na przykład o wybranych rozwiązaniach technologicznych zastosowanych w aplikacji. Na podstawie opinii użytkowników i danych zbiorczych zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego badają nieruchomość – jej układ oraz to, w jaki sposób korzystają z niej mieszkańcy – w celu jeszcze lepszego radzenia sobie z przewidywaniem przyszłych potrzeb – dodaje.

Wybrane funkcjonalności i moduły aplikacji MyTower zostały już wprowadzone w inwestycji Angel Wawel w Krakowie. Platforma MyTower zostanie w najbliższym czasie wdrożona w kolejnych inwestycjach Angel Poland Group. Następnie oferta zostanie skierowana do innych zarządców i deweloperów działających w kraju, a docelowo wprowadzona na kolejne europejskie rynki.

Uważamy, że MyTower ma potencjał, by zrewolucjonizować polski rynek zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, wypełnia bowiem realnie istniejącą lukę w obszarze PropTech – mówi Inez Otto, Key Account Manager w MyTower.

Recenzja Netatmo Weather – Inteligentna Stacja Pogodowa

Synergia możliwości wynikających z połączenia istniejących technologii i doświadczenia specjalistów zaangażowanych w ten projekt sprawią, że zarządzanie nieruchomościami stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Cieszymy się, że doceniono potencjał naszego rozwiązania i nieustannie pracujemy nad wdrożeniami w kolejnych obiektach oraz nad kolejnymi udogodnieniami dla użytkowników.

Do 22 sierpnia na tej stronie internetowej trwa głosowanie, które pozwoli wskazać najlepsze rozwiązania na polskim rynku proptech. W ramach kolejnego etapu konkursu, 2 września podczas wydarzenia Property Forum 2021 zaprezentowane zostaną propozycje, które uzyskają największą liczbę głosów. Wtedy również poznamy zwycięzców konkursu, którzy zostaną ustaleni na podstawie oceny jury i wyników głosowania w Internecie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: