MSI 35-lecie z urodzinową promocją

MSI 35-lecie z urodzinową promocją

MSI 35-lecie

MSI, producent sprzętu dla graczy i wysokiej klasy podzespołów komputerowych, w sierpniu świętuje 35 lat od momentu powstania. Z tej okazji MSI chce podziękować swoim fanom za lata spędzone z marką i przygotowało specjalną promocje urodzinową, która pomoże znaleźć idealny i wymarzony sprzęt MSI. Za zakup wybranych produktów można zdobyć sprzęt o wartości prawie 1000 złotych.

Osoby, które zdecydują się na zakup wybranych monitorów gamingowych z serii MSI Optix, mogą liczyć na gratisy w postaci klawiatury MSI Vigor GK50 Elite, myszki MSI Clutch GM11 lub słuchawek gamingowych MSI DS502. Maksymalna wartość prezentów to aż 428 złotych.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Natomiast jeśli ktoś zakupi zestaw: komputer MSI z serii MPG Trident 3, MAG META 5 lub MAG Infinite S wraz z monitorem MSI Optix MAG to może liczyć na bonus w postaci fotela gamingowego MAG CH120 lub akcesoriów gamingowych MSI. W tym przypadku maksymalna wartość gratisów to nawet 979 złotych.

Producent stworzył dedykowaną stronę, na której w łatwy sposób można sprawdzić przygotowane przez MSI zestawy oraz jakie gratisy przysługują za ich zakup.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Na stronie można również zapoznać się z dokładnymi szczegółami promocji: https://pl.msi.com/Promotion/Solution-35th-Anniversary-Deals-2021

Promocja dotyczy zakupu u wybranych partnerów marki i trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: