Galaxy Unpacked – Samsung zaprasza 11 sierpnia

Galaxy Unpacked – Samsung Zaprasza 11 sierpnia o godz. 16.00, aby poznać kolejny rozdział mobilnych innowacji.

Galaxy Unpacked

Żyjemy w czasach przyspieszonych zmian – od gwałtownych zmian w kulturze pracy po rozwój najnowocześniejszych technologii komunikacyjnych. Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wszechstronnych urządzeń, które nadążą za szybkim tempem naszego życia, abyśmy mogli cieszyć się każdą chwilą.

Test Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – mogę powiedzieć tylko WOW

Dołącz do nas 11 sierpnia o godz. 16.00 podczas Galaxy Unpacked, aby poznać kolejny rozdział mobilnych innowacji, które pomogą Ci w pełni wykorzystać każdą chwilę, bez względu na to, gdzie jesteś.

Wydarzenie będzie transmitowane na Samsung Newsroom i Samsung.com.

Podczas wydarzenia Unpacked, które miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku, podzieliłem się moją wizją udostępnienia technologii mobilnej jak największej liczbie użytkowników. Szczególnie w tym trudnym czasie, w którym była im ona najbardziej potrzebna. Teraz, niemal rok później, świat w wielu dziedzinach powoli, lecz nieuchronnie przygotowuje się na powrót do normalności. Nie możemy się już doczekać związanych z tym swobód i możliwości, które dzięki postępowi technologicznemu otworzą i poszerzą naszą rzeczywistość.

 

Przez ostatni rok nowe technologie kształtowały naszą codzienność. Nawiązanie współpracy z zaufanymi branżowymi partnerami pozwoliło nam oferować doskonałe wrażenia, a także jeszcze potężniejszą wszechstronność i personalizację. Teraz, kiedy stoimy u progu nowej ery transformacji, jestem przekonany, że otwarte ekosystemy to jedyny sposób na przyspieszenie innowacji i zagwarantowanie odbiorcom większej swobody kreowania doświadczeń, które najlepiej odpowiadają ich stylowi życia.

 

Jako firma Samsung jesteśmy w pełni gotowi, by zaprezentować wizjonerską, potężną technologię mobilną, która ulepszy świat. Za kilka tygodni wprowadzimy na rynek najnowszą serię urządzeń Galaxy Z, która zrewolucjonizuje kategorię smartfonów i całkowicie zmieni wrażenia użytkowników.

 

Dzięki Galaxy życie otwiera się na to, co nowe

 

Dziś świat potrzebuje elastycznych technologii, które pozwolą ludziom zmieniać się w odkrywców. W Samsung to właśnie ludzie są w centrum wszystkiego, co tworzymy. Niezmiennie słuchamy ich głosu, by mieć pewność, że każde nowe urządzenie, które opracowujemy, oferuje prawdziwe i znaczące innowacje. Pragniemy wzbogacić życie wszystkich, a nie tylko wybranych odbiorców. Od epickich aparatów i doskonałych, wciągających wrażeń z oglądania treści, aż po długo działające baterie i niezawodne zabezpieczenia – skupiamy się na wszystkim, co dla użytkowników naprawdę ważne.

 

Chcąc zwiększyć sprawczość użytkowników, często wkraczamy na niezbadane terytoria. W taki właśnie sposób stworzyliśmy całkiem nową kategorię urządzeń, którą zainicjował Galaxy Fold. Nie poprzestaliśmy na tym. Wciąż ją udoskonalaliśmy, wprowadzając kolejne urządzenia – dobrze już znane i cenione przez użytkowników Galaxy Z Fold 2 5G i Galaxy Z Flip 5G ­– oferujące rozleglejszy ekran i jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. Ogromnie cieszę się, mogąc ogłosić, że trzecia generacja urządzeń foldables zapewni niesamowite nowe możliwości multitaskingu i jeszcze lepszą trwałość jeszcze większej liczbie osób na całym świecie.

 

Urządzenia z kategorii foldables stworzono z myślą o jeszcze większej rzeszy użytkowników

 

W Samsung określenia „otwarty” i „bezpieczny” nigdy się nie wykluczały. Dzięki współpracy z zaufanymi branżowymi liderami, takimi jak Google i Microsoft, jesteśmy w stanie zaoferować technologię mobilną, która jest bezpieczna i zoptymalizowana pod kątem szybko ewoluującego, połączonego świata. Wraz z kluczowymi partnerami, wciąż pracujemy nad tworzeniem najdoskonalszych zabezpieczeń, które zawsze i wszędzie ochronią urządzenia i dane. Dzięki temu możemy przekazywać w ręce użytkowników większą kontrolę nad aplikacjami, danymi i prywatnością.

 

Współpraca pozwala nam kształtować mobilne doświadczenia, które ułatwiają codzienne życie użytkowników i znacząco poprawiają jego jakość. To właśnie ona zainspirowała nas do stworzenia zunifikowanej platformy urządzeń typu wearables, którą opracowaliśmy razem z Google. Poza ulubionymi aplikacjami Galaxy, takimi jak Samsung Health i SmartThings, w nowym Google Play Store dostępnych będzie również wiele innych. Co więcej, nasz interfejs użytkownika One UI Watch został głęboko zintegrowany z innymi urządzeniami Galaxy, zapewniając jednocześnie świetną łączność pomiędzy Galaxy Watch a smartfonami Galaxy.

 

Z Google pracujemy również nad tym, by wzbogacić ekosystemy naszych urządzeń z kategorii foldables przy pomocy popularnych aplikacji i usług. Dla smartfonów Galaxy Z trzeciej generacji przygotowaliśmy jeszcze więcej aplikacji partnerskich, które maksymalnie wykorzystują wszechstronną, rozkładaną formę urządzenia. Od zoptymalizowanych, niewymagających użycia rąk wideorozmów Google Duo i oglądania wideo na YouTube w trybie Flex po multitasking w Microsoft Teams – nasz składany ekosystem zapewni mnóstwo perfekcyjnie płynnych wrażeń z użytkowania.

 

Pora rozpocząć nowy rozdział innowacji w dziedzinie smartfonów

 

Najnowszy Galaxy Z Fold łączy to, co najlepsze w smartfonach i tabletach, oferując zupełnie nowe sposoby pracy, komunikacji i kreacji. Z kolei najnowszy Z Flip zapewnia jeszcze bardziej wyrafinowany styl, a także jeszcze trwalsze i jeszcze bardziej wytrzymałe materiały. Jestem przekonany, że te urządzenia zaspokoją zapotrzebowanie na wszechstronne technologie mobilne.

 

Naszym celem jest zdobywanie nowych szczytów i oferowanie jeszcze większej liczbie odbiorców nowych, ekscytujących możliwości. Mam nadzieję, że dołączycie do nas podczas prezentacji naszej najnowszej rodziny urządzeń Galaxy Z. Przy tej okazji chcemy podzielić się z Wami także kilkoma innymi niespodziankami – w tym pierwszym rysikiem S Pen, zaprojektowanym specjalnie do urządzeń z kategorii foldables. Pozwala on korzystać z cenionych funkcji serii Note, które teraz będą dostępne na większej liczbie urządzeń Galaxy. Zachęcam do tego, by zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 11 sierpnia i wziąć udział w odbywającym się tego dnia Galaxy Unpacked.

 

Dr TM Roh

President & Head of Mobile Communications Business, Samsung Electronics

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: