Aplikacja Bolt Driver dla kierowców w AppGallery

Aplikacja Bolt Driver dla kierowców w AppGallery

Aplikacja Bolt Driver, aplikacja dla kierowców, którzy chcą rozpocząć pracę w Bolt, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

Aplikacja Bolt, dostępna w AppGallery od ponad roku, oferuje szereg usług mobilnych, w tym przejazdy, wynajem hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych. Z aplikacji korzysta blisko 75 milionów użytkowników w 45 krajach Europy i Afryki. Dostępna od dzisiaj aplikacja Bolt Driver przeznaczona jest dla kierowców, którzy chcą zarabiać na przewozach osób i dołączyć do ciągle rosnącego zespołu. Jej celem jest również zapewnienie – zarówno kierowcom, jak i klientom – bezpieczeństwa oraz kontrolowanie jakości dostarczanych usług.

Test Huawei Watch 3 pro – jak wypada po miesiącu użytkowania

Aplikacja Bolt Driver, pobrana na smartfony z HMS, wykorzystuje Petal Maps jako narzędzie dostępu do map i nawigacji, z opcją personalizacji ustawień zgodnie z wymaganiami użytkownika. Smartfony Huawei z HMS to serie modeli Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021 oraz innowacyjny, składany smartfon Mate Xs.

Obecnie z Boltem współpracuje już ponad 2,5 miliona kierowców, a naszym celem jest, aby ta grupa ciągle rosła. Współpraca z Huawei i AppGallery daje nam możliwości dotarcia do jeszcze większej liczby użytkowników, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z Bolt Driver – mówi Mykhailo Kudla, Senior Growth Lead w Bolt.

Test Huawei MatePad 11 – tablet z Harmony OS do mobilnej pracy

Nasze partnerstwo z firmą Bolt przynosi wiele korzyści dla obydwu stron. Bolt Driver jest doskonałym przykładem tego, jak technologia umożliwia ludziom zarabianie dodatkowych pieniędzy i elastyczną pracę dostosowaną do ich stylu życia. Cieszymy się, że tak popularne aplikacje chętnie dołączają do AppGallery – mówi Derek Yu, Huawei CBG President w regionie CEE&Nordics.

 Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: