Razer Cortex Instant Games – platforma gier

Razer Cortex Instant Games – platforma gier

Razer Cortex Instant Games

Ponad 100 tytułów w dniu premiery, łącznie z ekskluzywną dla tej usługi grą z ulubioną maskotką fanów Razera, Sneki Snekiem. Gracze będą mogli konkurować w szeregu darmowych turniejów, w których nagrodą będą punkty Razer Silver.

Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy (kod akcji w Hongkongu: 1337), ogłosił dzisiaj start Cortex Instant Games Tournaments, całkowicie nowej platformy turniejowej skupiającej się na tytułach dla niedzielnych graczy – dostępnej już teraz na urządzeniach z systemem Android i wkrótce na PC dzięki Razer Cortex. Instant Games jest już dostępne za pomocą aplikacji Razer Cortex, bez żadnego dodatkowego pobierania. Każdy z turniejów zaoferuje różne poziomy nagród Razer Silver, które wymienić będzie można na produkty Razera, akcesoria i cyfrowe nagrody.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Jednocześnie z Cortex Instant Games Tournaments, Razer ogłasza start pierwszej gry ze Sneki Snekiem, ikoniczną, rozwijającą świadomość proekologiczną maskotką Razera. Sneki Snek Adventure jest grywalny już od dziś i będzie częścią charytatywnych turniejów, ekskluzywnie przy pomocy Razer Cortex. Użytkownicy wydarzeń Instant Games będą mogli sterować Sneki Snekiem w ucieczce przed truciznami i zbierać ziarna, aby sadzić drzewa w zamian za dodatkowe punkty. Turniejowa tablica wyników będzie aktualizowana na bieżąco tak, by gracze widzieli swoje pozycje w walce o punkty Razer Silver, a tym samym szanse na nagrody. Wszystkie przychody generowane dzięki Sneki Snek Adventure  będą przekazane bezpośrednio do Conservation International, jako część nieustającego zaangażowania Razera w świadome ekologicznie praktyki biznesowe i redukcję światowego śladu węglowego.

Sneki Snek Adventure

W momencie premiery, Cortex Instant Games Tournaments będzie prowadzić 4 do 6 jednocześnie trwających turniejów w danym czasie, z ponad setką tytułów dostępnych za darmo, z wielu gatunków. Nowe gry i turnieje będą ciągle dodawane i będą rotowały, aby zapewnić graczom nieprzerwaną różnorodność konkurencji.

Poprzez interakcję z milionami użytkowników aplikacji Razer Cortex wiemy, że gracze kochają wyzwania – nie ważne gdzie są i na jakiej platformie grają. To otworzyło przed nami ogromną szansę, aby wprowadzić turniejowe rozgrywki dla niedzielnych graczy bezpośrednio do tej grupy odbiorców,” powiedział Quyen Quach, Senior Director of Software w Razer. „Razer Cortex tworzy doświadczenia i zaoferuje nagrody w taki sposób, w jaki potrafi tylko Razer – uwalniając pełen potencjał połączonych ekosystemów sprzętu, oprogramowania i usług.

Recenzja PortraitPro 21 – łatwa edycja portretów

Specjalnie dla Cortex Instant Games Tournaments, Razer nawiązał współpracę z Goama, by skorzystać z ich biblioteki gier i ekosystemu oraz umiejętności organizacji turniejów. Goama dostarczy zaawansowane środowisko zmieniające każdą aplikację w platformę gamingową, uwalniając możliwości przyciągania użytkowników, angażowania ich i utrzymywania.

Jesteśmy dumni mogąc pracować z firmą Razer przy tworzeniu nowych okazji dla graczy do tego, aby usprawnić ich umiejętności gamingowe, a przy okazji nagrodzić ich za wyniki,” powiedział Taro Araya, CEO firmy Goama

Razer Cortex poprawi twoje doświadczenia gamingowe i dostosuje się nich, zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na PC. Aplikacja połączy się bezpośrednio z istniejącą u graczy biblioteką gier i zoptymalizuje działanie urządzenia mobilnego bądź komputera dla jeszcze szybszego i płynniejszego doświadczenia gamingowego. Dzięki funkcjom takim jak ta a także nagradzaniem graczy za próbowanie nowych tytułów na urządzeniach mobilnych i PC przy pomocy Razer Silver, Razer Cortex staje się nieodzownym kompanem każdego gracza w domu czy w podróży.

Więcej informacji na temat Razer Cortex znaleźć można tutaj.
Więcej informacji na temat Razer Cortex Instant Games Tournaments znaleźć można tutaj.

Sneki Snek Adventure

O RAZER CORTEX INSTANT GAMES TOURNAMENTS:

 • Ponad 100 tytułów dostępnych w dniu premiery
 • 4-6 jednocześnie prowadzonych turniejów w tym samym czasie
 • Czas trwania turniejów – od jednodniowych do nawet kilkutygodniowych
 • Od 10K do 60K punktów Razer Silver do wygrania podczas każdego turnieju
 • Ekskluzywna gra ze Sneki Snekiem
  • Wszystkie przychody wygenerowane za pomocą Sneki Snek Adventure będą przekazane Conservation International
 • Gry dostęone od razu w aplikacji. Brak konieczności dodatkowego pobierania aby grać.
 • Dostępne za pomocą Razer Cortex Games
  • Na telefony z systemem Android za pomocą Google Play
  • Wkrótce na PC dzięki Razer Cortex

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: