Black Shark – smartfony dla graczy w Polsce

Black Shark – smartfony dla graczy w Polsce

Black Shark
Black Shark

Urządzenia mobilne to wciąż dominująca platforma do gier. Użytkownicy poszukują w nich wysokiej jakości rozwiązań dla graczy, a smartfony Black Shark wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom.

Test realme narzo 30 5G – niedrogi, a jednocześnie nowoczesny

Black Shark to wysokiej klasy smartfon przeznaczony dla graczy. Połączenie opracowanego przez markę gamepada z bogatym systemem akcesoriów zapewnia graczom niesamowite wrażenia podczas gry. Najwyższej jakości akcesoria dla profesjonalnych graczy poprawiają jakość dźwięku, chłodzenie i kontrolę podczas gier.

Firma ELKO została oficjalnym dystrybutorem smartfonów gamingowych i akcesoriów Black Shark w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Czechach.

Jak zaznacza Baiba Indane, Head of Branded Unit w ELKO Group: Black Shark zdobył uznanie na całym świecie w zaledwie trzy lata po założeniu marki. Gry mobilne czerpią korzyści z wprowadzenia 5G i pojawienia się gier w chmurze, a obecnie obserwujemy wzrost zapotrzebowania na specjalistyczne smartfony. Black Shark to zdecydowanie lider w branży smartfonów gamingowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne produkty wpisujące się w najnowsze trendy technologiczne.

Test POCO F3 – mocny zawodnik za rozsądną cenę

Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz smartfon dedykowany entuzjastom gier na rynki reprezentowane przez ELKO. Wybraliśmy ELKO jako zaufanego partnera do dystrybucji naszych smartfonów i akcesoriów, i wierzymy, że firma będzie miała duży wkład w zwiększenie świadomości marki Black Shark na rynku – komentuje David Li, wiceprezes Black Shark Global.

źródło: Black Shark

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: