Creative Aurvana Trio LS – słuchawki douszne z przetwornikami LSR

Creative Aurvana Trio LS – pierwsze słuchawki douszne z przetwornikami w technologii LSR

Creative Aurvana Trio LS
Creative Aurvana Trio LS

Creative Technology prezentuje nowe słuchawki douszne Creative Aurvana Trio LS. To już kolejny model słuchawek dousznych z popularnej serii Aurvana Trio, a pierwszy, w którym wykorzystano technologię budowy przetworników z płynnej gumy silikonowej (LSR). Wykorzystanie nowej technologii pozwala na dokładniejsze wysterowanie przetworników i uzyskanie niskiego współczynnika THD co w następstwie przekłada się na bardzo dobrą, bezstratną jakość dźwięku. Creative Aurvana Trio LS zachowuje swoją solidną i  elegancką konstrukcję, tak charakterystyczną dla tej serii.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Liquid Silicone Rubber (LSR)

Słuchawki Creative Aurvana Trio LS zostały zaprojektowane przy użyciu technologii Liquid Silicone Rubber (LSR), innowacyjnej technologii, która eliminuje niespójności w działaniu przetworników spowodowane tradycyjnym procesem klejenia, które stosowane jest w większości słuchawek. Z przetwornikami LSR słuchawki posiadają dużo lepszą obsługę mocy, dużo większą spójność, zwykle dwukrotnie większą amplitudę w porównaniu do innych przetworników słuchawkowych, a także bardzo niskie THD przy wysokim poziomie głośności. Poziomy ciśnienia akustycznego SPL są bardzo wyrównane, zwykle w granicach tolerancji 1,5 dB pomiędzy przetwornikami.

 Ząbkowany przewód

Zestaw słuchawkowy został wyposażony w specjalne zaprojektowane przewody, które zostały tak wykonane, by zminimalizować przenoszenie drgań na obudowę słuchawek podczas pocierania przewodu o inne powierzchnie, np. ubranie.

Test Creative SBS E2500 – by cieszyć się dobrym dźwiękiem (nie)tylko z telewizora

Pilot z mikrofonem

Zestaw został wyposażony w pilot do sterowania z wbudowanym, wielokierunkowym, mikrofonem typu MEMS. Pilot został umieszczony na przewodzie po prawej stronie. Przy pomocy pilota możemy odbierać połączenia telefoniczne lub sterować odtwarzaczem muzycznym.

 

Komfort

Dla komfortu użytkowania producent dostarcza wraz z zestawem różnych rozmiarów silikonowych wkładek dousznych. Słuchawki dla komfortu noszenia posiadają magnesy, które zostały  umieszczone po zewnętrznej stronie słuchawek.

Certyfikat Super X-FI

Słuchawki Aurvana Trio LS posiadają certyfikat Super X-Fi. Oznacza to, że zestaw słuchawkowy został przystosowany i dostrojony do współpracy z urządzeniami Super X-Fi, takimi jak np. przedwzmacniacz słuchawkowy SXFI AMP. Współpraca słuchawek z urządzeniami typu SXFI AMP zapewnia odbiór dźwięku, w taki sposób, jakbyśmy odsłuchiwali dźwięk wydobywający się bezpośrednio z wielogłośnikowego zestawu Hi-Fi.

Creative Aurvana Trio LS
Creative Aurvana Trio LS

Cena i dostępność.

Zestaw słuchawkowy Creative Aurvana Trio LS kupisz za 449zł.

Potrzebujesz więcej informacji odwiedź stronę produktu: www.creative.com/triols

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: