EISA 2021-2022 – Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV – najlepszy telewizor rodzinny

EISA 2021-2022 – Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV – najlepszy telewizor rodzinny

 Jeden z najpopularniejszych modeli telewizorów Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV, otrzymał od Expert Imaging and Sound Association wyróżnienie EISA Family TV 2021-2022. Model został doceniony za doskonały stosunek jakości do ceny. Nagroda jury złożonego z ekspertów w dziedzinie m.in. TV, hi-fi i elektroniki mobilnej jest wyrazem uznania dla Hisense za konsekwencję w dostarczaniu konsumentom na całym świecie najwyższej jakości i niezawodnych produktów.

EISA 2021-2022, Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV

Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV zaspokoi potrzeby wszystkich czonków rodziny m.in. dzięki rozbudowanemu środowiku Smart TV (VIDAA OS) z łatwym i szybkim dostępem do wszystkich ulubionych treści i preinstalowanych aplikacji, jak np. Netflix, YouTube, PrimeVideo, UEFA.tv, a także CDA.pl. To idealne rozwiązanie do każdego rodzinnego salonu.

 Jesteśmy dumni, że kolejna generacja telewizora ULED U8 została nagrodzona i zyskała zaufanie wśród jury EISA, które kieruje się wysokim poziom kryteriów technologicznych. Ideą marki jest dostarczanie najlepszych produktów na rynek i model Hisense 65U8GQ jest tego przykładem. Telewizor zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu oraz – co nie jest standardem w każdym telewizorze – również dźwięku dzięki wielokanałowemu systemowi nagłośnienia. Jesteśmy pewni, że model ten znajdzie uznanie wśród szerokiego grona nabywców – komentuje Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Poland.

Test Huawei MateView – monitory klasy premium do biura

Hisense: Jakość. Innowacja. Wydajność

Technologia Quantum Dot Colour dostarcza ponad miliard odcieni kolorów, które zapewniają widzom wyjątkową wyrazistość i najwyższy poziom jakości obrazu. Ponadto, Full Array Local Dimming Pro z ponad 120 niezależnie sterowanymi strefami przyciemniania, umożliwia uzyskanie niesamowitego poziomu kontrastu. Za najwyższej jakości dźwięk odpowiada technologia Dolby Atmos® Sound, poszerzająca możliwości przestrzennego dźwięku wypełniając nim całe pomieszczenie. Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć najnowszą kreskówkę ze swoimi dziećmi, czy cieszyć się ulubionym telewizyjnym programem kulinarnym, za każdym razem czekają na Ciebie wyjątkowe wrażenia.

Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV
Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV

VIDAA, centrum rozrywki w zaciszu Twojego domu

Opatentowany przez Hisense system operacyjny VIDAA to intuicyjna i spersonalizowana platforma, która umożliwia łatwy dostęp do wszystkich wbudowanych aplikacji, a także pełną kontrolę nad wbudowanymi funkcjami, takimi jak 120Hz MEMC Technology, Ultra Motion, Sports Mode, HDR 10+, Dolby Vision IQ
i IMAX Enhanced. W swojej argumentacji jury EISA stwierdziło, że zwycięski telewizor Hisense posiada
znakomity, łatwy w użyciu system VIDAA U5 smart OS co oznacza, że szeroki wybór aplikacji wideo na żądanie i rekomendacje treści są na wyciągnięcie ręki.

Hisense zawsze koncentruje się na najnowszych trendach technologicznych, które mogą znacząco poprawić jakość codziennego życia. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom starannie zaprojektowanych rozwiązań smart-home w przystępnej cenie. Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni, że EISA, stowarzyszenie, które zrzesza czołowych ekspertów w naszej branży, doceniło nasze wysiłki i przyznało nam specjalną nagrodę w kategorii ”Najlepszy telewizor rodzinny”.

Test Canon Zoemini S – aparat natychmiastowy i mini drukarka

Przyznana nagroda to wyraz uznania i zaufania. Czujemy odpowiedzialność, aby nie ustawać w dążeniu do perfekcji. Dołożymy wszelkich starań, aby nadal zachwycać naszych klientów produktami, które pozwalają im cieszyć się każdą chwilą – powiedziała Alenka Potočnik Anžič, Marketing Director, Hisense Europe.

źródło: Hisense

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: