Play360 – nowa wersja, zmian naprawdę sporo

Play360 – usługa, która cieszy się wielką popularnością w Play dostępna jest w nowej ulepszonej formule.

Play360

Co ulepszono:

Nowa generacja tej usługi składa się z 4 filarów:

Naprawa telefonu

To zdecydowanie ulubiony element Play360 – w nowej usłudze zwiększono roczny limit kosztów napraw do 1200 zł (a aż do 2800 zł w wersji MAX) oraz rozszerz0no zakres napraw w wersji podstawowej także o baterię i gniazdo ładowania, za to w wersji MAX naprawie podlega też gniazdo karty SIM i głośnik czy nawet cały telefon po zatopieniu.

Test Canon Zoemini S – aparat natychmiastowy i mini drukarka

Pamiętajcie, że naprawy możecie dokonać bez wychodzenia z domu, a liczba napraw w ciągu roku nie jest limitowana. Od teraz możecie także zmienić telefon objęty ochroną w dowolnym momencie trwania umowy, a zrobicie to łatwo w aplikacji Play24! Dzięki temu zapewniamy jeszcze większą elastyczność tego rozwiązania.

Czytelnia w Play: ebooki i audiobooki by Legimi

W pakiecie Play proponuje też Legimi, gdzie do ebooków jako nowość dodaje także audiobooki. To 75 tysięcy tytułów dostępnych bez limitu. Znajdziecie tam nawet gorące nowości i największe bestsellery, a czytać (i słuchać) możecie nawet na 4 różnych urządzeniach, wśród których są oczywiście smartfon, tablet czy komputer, ale i kompatybilne czytniki. Warto podkreślić unikatowość synchrobooków w aplikacji, umożliwiające naprzemienne czytanie i słuchanie książek. Książki możecie pobrać do trybu offline i korzystać z nich nawet bez dostępu sieci!

Nawigacja w Play

Po pierwsze korzystanie z niej nie pobiera transferu z pakietu. Zyskujecie też dokładne informacje o: drogowych remontach i objazdach czy nowo otwartych odcinkach dróg. Nawigacja Play oferuje też ostrzeżenia: CB, od samych kierowców czy z dodatkowych źródeł. Jeżdżący naprawdę dużo docenią także asystenta pasa ruchuoptymalizację tras wielopunktowych czy dedykowaną infolinię. W aplikacji można ustawić też spersonalizowany komunikat „zwolnij”.

Priorytetowe połączenie z konsultantem

Dodatkowym bonusem w Play360 jest priorytetowe połączenie z konsultantem na infolinii Play. Przy wyższym obłożeniu to właśnie osoby z aktywną usługą dodzwonią się przed kolejką.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Wartość tych usług to 70 zł – wybierając Play360 od 20 zł miesięcznie.

Przygotowano dwa warianty naszej usługi:

I tutaj kolejna nowość! Play360 można kupić od teraz nie tylko przy podpisaniu umowy, ale i w trakcie jej trwania – w aplikacji Play24:

Więcej informacji o Play360 znajdziecie na naszej stronie poświęconej tej usłudze 👌

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: