Axis Q1952-E Axis Q1951-E – kamery termowizyjne

Axis Q1952-E Axis Q1951-E – kamery termowizyjne

Axis Communication wprowadza na rynek dwie nowe bezhalogenowe kamery termowizyjne umożliwiające niezawodną detekcję i weryfikację. Urządzenia są w stanie przekazywać wysokiej jakości termowizyjne strumienie obrazu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracują w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych oraz doskonale nadają się do ochrony obwodowej i detekcji na dużą odległość.

AXIS Q1951-E i AXIS Q1952-E zapewniają obraz o optymalnym kontraście, a model AXIS Q1952-E pracuje również w rozdzielczości VGA 640×480, co umożliwia monitorowanie rozległego obszaru. Dzięki paletom termicznym nowe kamery termowizyjne Axis są w stanie identyfikować różne źródła ciepła, co ułatwia i przyspiesza interpretację obserwowanej sceny.

Recenzja TL-SF1006P – PoE+ by łatwo stworzyć lokalny monitoring

Obie kamery mają fabrycznie zainstalowane aplikacje do proaktywnego dozoru: AXIS Motion Guard, AXIS Fence Guard i AXIS Loitering Guard. Dodatkowo można dokupić aplikację AXIS Perimeter Defender z funkcją analiz opartych na sztucznej inteligencji, które zwiększą skuteczność ochrony, umożliwiając dokładną detekcję oraz klasyfikację ludzi i pojazdów. Na potrzeby obsługi dźwięku urządzenia Axis wyposażone są w złącze mikrofonu. Są również kompatybilne z oprogramowaniem IP audio, które umożliwia generowanie komunikatów głosowych po wykryciu określonego zdarzenia, np. bójki lub strzałów z broni palnej.

Najważniejsze cechy:

  • Niezawodna detekcja 24/7
  • Wbudowane cyberzabezpieczenia
  • Kompaktowa i solidna bezhalogenowa konstrukcja
  • Obsługa analiz opartych na sztucznej inteligencji
  • Elektroniczna stabilizacja obrazu

Dzięki wbudowanym funkcjom cyberbezpieczeństwa, kamery Axis zabezpieczają system przed próbami nieautoryzowanego dostępu. Bezpieczne przechowywanie kluczy kryptograficznych i certyfikatów oraz ochronę identyfikatora urządzenia Axis zapewnia technologia Axis Edge Vault.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: