PanParagon – ostrzeżenia dla konsumentów w aplikacji

PanParagon – ostrzeżenia dla konsumentów w aplikacji

PanParagon

Jajka z salmonellą, pasta z kawałkami szkła, lody z tlenkiem etylenu… Choć trudno w to uwierzyć, to zdarza się, że te i inne niebezpieczne produkty trafiają na półki sklepowe, a stamtąd do naszych domów. Skala zjawiska nie jest mała – każdego miesiąca Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) wydaje od kilku do nawet kilkunastu ostrzeżeń dotyczących żywności i innych produktów codziennego użytku. W obliczu tych informacji, obawy o zdrowie, a nawet życie Twoje i Twoich bliskich są jak najbardziej uzasadnione. Co więc zrobić, by mieć pewność, że zakupy są bezpieczne?

Test Navitel RC2 DUAL – wideorejestrator z kamerą tylną w zestawie

Z pomocą przychodzą twórcy darmowej aplikacji zakupowej PanParagon. Od niedawna w PanuParagonie, poza przechowywaniem dowodów zakupu i kart lojalnościowych czy tworzeniem list zakupowych, możesz także otrzymywać ostrzeżenia  o produktach wycofanych ze sprzedaży. Jak to działa?

PanParagon

Wystarczy, że włączysz powiadomienia w aplikacji. Kiedy PanParagon zauważy, że na którymś z dodanych przez Ciebie paragonów znajdują się potencjalnie niebezpieczne produkty, otrzymasz specjalne powiadomienie.

Informacje o produktach wycofanych ze sprzedaży możesz także sprawdzić bezpośrednio po uruchomieniu PanaParagona. Kliknij „Ostrzeżenia” na ekranie startowym, a aplikacja przekieruje Cię na stronę, na której dostępne są aktualne informacje o potencjalnie niebezpiecznych artykułach.

Test BlueParrott M300-XT – zapewnia łączność w ruchu

Patrząc z przymrużeniem oka na całą sprawę, można zaśmiać się, że aplikacja mówi nam, czego używać, a czego nie. 😉 Nie mamy jednak wątpliwości co do tego, że taki prosty komunikat może uchronić Ciebie i Twoich bliskich przed poważnymi problemami zdrowotnymi.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: