Urodziny z 5G – czyli 25. urodziny T-Mobile w Polsce

Urodziny z 5G – czyli 25. urodziny T-Mobile w Polsce – wymień za darmo swój telefon na nowy smartfon 5G

Urodziny z 5G

Z okazji 25-lecia T-Mobile w Polsce przygotowało dla nowych i obecnych użytkowników wyjątkowy prezent. Klienci, którzy zostawią w salonie swój telefon, otrzymają za darmo smartfon Samsung Galaxy A22 5G o  wartości 1049 zł. Oferta „Urodziny z 5G” obowiązuje w sklepach stacjonarnych od 24 sierpnia do 16 września, czyli daty 25. urodzin T-Mobile w Polsce.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Urodziny z 5G” T-Mobile proponuje klientom atrakcyjne i proekologiczne rozwiązanie. Tym, którzy zdecydują się oddać T-Mobile swój telefon i kontynuować z magentową podróż, operator przekaże całkowicie za darmo nowy smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł.

 

 

Oddaj swój smartfon i odbierz nowy model 5G

Dzięki akcji „Urodziny z 5G” użytkownicy T-Mobile mogą stać się właścicielami nowego smartfona z dostępem do sieci piątej generacji i przetestować najnowsze technologie na korzystnych warunkach. W jaki sposób? Zasady są proste.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Klienci, którzy zdecydują się wymienić swój smartfon – z listy uwzględniającej około 100 modeli, m.in. Nokia 3.1, Oppo A15, Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy J4+, LG K22, czy Motorola Moto E6 Plus (lista wszystkich telefonów biorących udział w akcji jest dostępna pod tym linkiem) – będą mogli otrzymać od nas bez opłat Samsung Galaxy A22 5G. Wystarczy przyjść do wybranego salonu własnego T-Mobile lub autoryzowanego punktu sprzedaży ze swoim urządzeniem. Na miejscu konsultanci będą poddawali telefony procesowi weryfikacji wizualnej i technicznej, aby sprawdzić, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Jeśli tak, klient będzie mógł nabyć nowego Samsunga Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł zupełnie za darmo! Ta wyjątkowa, urodzinowa oferta skierowana jest do tych, którzy decydują się na przedłużenie korzystania z magentowych usług w taryfie M+.

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Watch 4 oraz Buds 2 – nasze pierwsze wrażenia

Akcja potrwa od 24 sierpnia do 16 września. Szczegółowy regulamin oferty „Urodziny z 5G” jest dostępny na stronie https://www.t-mobile.pl/c/25-urodziny

Technologicznie i ekologicznie

To nie pierwsza inicjatywa proekologiczna w T-Mobile. W lipcu tego roku T-Mobile wystartował z akcją wymiany używanych smartfonów – zamiast chować urządzenie w szafce klienci mogą przynieść je do salonu i zyskać środki na nowy sprzęt. Dzięki temu wpływamy pozytywnie na nasze środowisko, bo dajemy tym telefonom drugie życie, a budżety użytkowników na nową elektronikę pozostają w równowadze.

Zaś od listopada 2020 roku T-Mobile prowadzi program „Smartfon regeneracja”, w ramach którego za symboliczną złotówkę nasi klienci mogą nabyć odnowione egzemplarze iPhone’ów.

Jeden komentarz do “Urodziny z 5G – czyli 25. urodziny T-Mobile w Polsce

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: