Biznesowe telefony IP ALE w KONTEL

Biznesowe telefony IP Alcatel-Lucent Enterprise w dystrybucji KONTEL

Biznesowe telefony IP Alcatel-Lucent Enterprise

Firma KONTEL, wiodący rodzimy VAD w zakresie komunikacji audio-wideo, poszerza portfolio telefonów IP do zastosowań biznesowych o cenioną na całym świecie markę Alcatel-Lucent Enterprise (ALE).

Test iiyama G-Master – zakrzywiony monitor nie tylko do gier

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

W ofercie dystrybucyjnej znajdziemy trzy linie telefonów nabiurkowych wraz z modułami sekretarskimi oraz słuchawki nagłowne.

– Korzenie firmy Alcatel sięgają XIX wieku, a więc początków przemysłu telekomunikacyjnego i elektrycznego, gdy jeszcze pod marką CGE* tworzyła technologiczne podwaliny wspomnianych obszarów gospodarki. W roku 2006 Alcatel połączył się z Lucent-Technologies tworząc globalnego giganta telekomunikacyjnego, którego produkty znają wszyscy operatorzy, dostawcy usług, integratorzy oraz resellerzy. Alcatel-Lucent Enterprise, jako odpowiedź na liczne zapytania rynkowe,  stanowi doskonałe uzupełnienie szerokiego portfolio telefonów IP, jakie już oferujemy polskim resellerom – powiedział Michał Walter, Channel Marketing Manager w KONTEL.

Alcatel-Lucent Enterprise otwiera nową możliwość dla swoich wieloletnich klientów, aby korzystać z urządzeń marki ALE w połączeniu z platformami zbudowanymi na otwartym protokole SIP. Zaś operatorom i integratorom zapewnia łatwą i bezproblemową integrację rozwijanych przez wiele lat i wyróżniających się opatentowanymi technologiami telefonów z dowolnymi platformami IP PBX.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Alcatel-Lucent Enterprise można uzyskać na stronie www.kontel.pl/alcatel-lucent

* (Źródło) Wikipedia

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl