SBM FFestival vol. 5 – Turtle Beach wraz z Komputronik i The Collective

SBM FFestival vol. 5 – Turtle Beach wraz z Komputronik i The Collective

SBM FFestival vol. 5

Turtle Beach i Komputronik wspólnie zagrają na strefie The Collective podczas SBM FFestival vol. 5!

Nie lada atrakcja gamingowa czeka na uczestników zbliżającego się SBM FFestivalu. Podczas wydarzenia, na specjalnie przygotowanej strefie The Collective, zaprezentują się wspólnie uznane marki – Turtle Beach i Komputronik. To wspaniała okazja do sprawdzenia innowacyjnej technologii, odprężenia się podczas grania w najnowsze tytuły i spotkania ulubionych gwiazd esportu!

Test realme Buds Air 2 Neo oraz realme Buds Q2 – dopasowane do Waszego stylu

Pełen muzycznych emocji event nie zawiedzie również fanów nowoczesnych technologii oraz gamingu. Zadbają o to wspólnie organizator strefy The Collective, a także Turtle Beach oraz Komputronik. Szykuje się miejsce pełne niesamowitych atrakcji!

Co czeka nas podczas wydarzenia, które odbędzie się 26 i 27 sierpnia na warszawskim Służewcu? Na specjalnej strefie gamingowej, chętni będą mogli sprawdzić najnowsze desktopy, które imponują możliwościami i nowoczesnością. Dla zainteresowanych udostępnione zostaną również konsole Xbox One najwyższej generacji, wraz z najnowszymi tytułami dostępnymi na rynku.

Recenzja Poly Voyager Focus 2 – akustyczna doskonałość podczas rozmów

To jednak nie wszystko!

Obecni będą mogli również przetestować innowacyjne akcesoria prosto ze stajni Roccat i Turtle Beach. Na strefie udostępnione zostaną najnowsze kontrolery Turtle Beach Recon oraz najnowsze klawiatury Roccat Pyro. Testujący dostaną również szansę sprawdzenia zestawów słuchawek Elo X, myszek Burst Core oraz podkładek Taito King Size oraz najnowszych kontrolerów Turtle Beach Recon Controller.

Na strefie Turtle Beach i Komputronik spotkamy też gwiazdy esportu. Uczestnicy festiwalu mogą z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie, a także zagrać „oko w oko”. Wśród obecnych zameldują się między innymi Czuga (który na żywo będzie customował słuchawki Turtle Beach), a także Gracjan „El Polako” Gołębiewski oraz Miłosz Bogdanowski – gwiazdy polskiej sceny FIFA.

Test Sennheiser CX 400 BT – kontrola nad dźwiękiem

Czym jest SBM FFestival?

SBM FFestival to muzyczno-lifestylowe wydarzenie, które organizowany jest przez wytwórnię SBM Label i SOLD OUT Agencję. Podczas imprezy wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej, które są związane z marką SBM – między innymi Mata, Bedoes, Solar, Białas. Poza koncertami na uczestników czekają również liczne dodatkowe atrakcje, takie jak wspomniana wyżej strefa gamingowa i oraz inne stoiska.

W tym roku odbędzie się już piąta edycja SBM FFestival, z czego pierwsza na świeżym powietrzu. Zarówno sami organizatorzy wydarzenia, jak i marki szykujące dodatkowe strefy podkreślają, że nikt nie będzie się nudził!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: