Huawei Challenge – weź udział w pięciotygodniowym wyzwaniu

Huawei Challenge – weź udział w pięciotygodniowym wyzwaniu

Huawei Challenge

Huawei zaprasza fanów marki skupionych w Społeczności Huawei do wzięcia udziału w pięciotygodniowym wyzwaniu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym tablet Huawei MatePad 11, smartwatch Watch GT 2 czy kupony zniżkowe do wykorzystania w oficjalnym sklepie huawei.pl. Konkurs trwa do 27 września.

Test Huawei MatePad 11 – tablet z Harmony OS do mobilnej pracy

Każdego dnia, przez pięć tygodni w Społeczności Huawei będą pojawiać się nowe, kreatywne zadania, na które można udzielić odpowiedzi w komentarzu pod postem, znajdującym się na stronie konkursu: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_65248/. Aby móc powalczyć w konkursie i wygrać nagrodę, należy udzielić przynajmniej jednej odpowiedzi na zadanie kreatywne w danym tygodniu. Pod koniec każdego tygodnia na uczestników będzie czekać aż pięć nagród – nagroda główna oraz cztery nagrody dodatkowe.

Test Huawei FreeBuds Pro – z dynamiczną redukcją szumów

W pierwszym tygodniu konkursu, który potrwa do 30 sierpnia, zadania konkursowe są związane z tematyką Natura. Autor najlepszej pracy zgłoszonej w tym tygodniu, otrzyma smartwatch Watch Fit, z kolei czterej autorzy prac wyróżnionych – kupony uprawniające do 2-miesięcznego dostępu do oferty Filmklub oraz do Vime+ a także kupon zniżkowy na 200 zł do wykorzystania w sklepie huawei.pl. Nagrody w kolejnych tygodniach oraz tematyka zadań będą podawane na stronie dedykowanej konkursowi.

Test Huawei Watch GT2 42 mm – ultrasmukły design i wygoda użytkowania

Dodatkowo uczestnicy będą mogli powalczyć o nagrody specjalne. Warunkiem jest udzielenie odpowiedzi na minimum 30 z 35 zadań w trakcie całego konkursu. Na zwycięzcę czeka voucher na zakup najnowszego tabletu Huawei MatePad 11, zdobywca drugiego miejsca otrzyma smartwatch Huawei Watch GT 2 (42 mm) oraz słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds Pro, a zdobywca trzeciego miejsca – smartwatch Huawei Watch GT 2 (42 mm). Nagrody główne zostaną przyznane na koniec wyzwania.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: