Samsung – nowości Galaxy już dostępne w Polsce

Samsung – nowości Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G oraz Galaxy Watch4, Watch4 Classic i Galaxy Buds2 już dostępne w sprzedaży

Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G, Galaxy Buds2 oraz Galaxy Watch4
Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G, Galaxy Buds2 oraz Galaxy Watch4

Na polskim rynku debiutują cieszące się ogromnym powodzeniem w przedsprzedaży nowości Galaxy: foldy Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G, smartwatche Galaxy Watch4 i Watch4 Classic, oraz bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2.

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Watch 4 oraz Buds 2 – nasze pierwsze wrażenia

Debiutujące na rynku Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G to pierwsze foldy Samsung skierowane do szerokiego grona użytkowników i jak dotychczas najbardziej zaawansowane smartfony Galaxy wyposażone w rozkładany ekran. Dzięki udoskonalonej konstrukcji i wyjątkowemu designowi oferują zupełnie nowe doświadczenia z użytkowania, pozwalając otworzyć się użytkownikom na więcej możliwości.

 

Dzięki smuklejszej, lżejszej konstrukcji Galaxy Z Fold3 5G zapewnia jeszcze większą gotowość na wyzwania związane z mobilną pracą i rozrywką. Dostępny po rozłożeniu 7,6” wyświetlacz Infinity Flex pozwala pracować na trzech aplikacjach równocześnie i wygodnie nimi zarządzać. Dodatkowo Galaxy Z Fold3 5G jako pierwszy w kategorii Samsung fold zyskał kompatybilność z technologią znaną z serii Note: rysikiem S Pen.[1]

Test Samsung Galaxy Z Fold2 5G – to naprawdę klasa premium

Galaxy Z Flip3 5G mierzy zaledwie 4,2” – dzięki kompaktowej konstrukcji zmieści się bez trudu w kieszeni, czy niewielkiej torebce, a rozłożony w jednej chwili zmieni się w pełnowymiarowy smartfon 6.7’’. Dzięki zwiększonej powierzchni zewnętrznego ekranu, z podstawowych funkcji, takich jak odczytywanie wiadomości i powiadomień można teraz korzystać bez potrzeby rozkładania smartfonu.

 

 

Zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G zyskały na wytrzymałości: jako pierwsze foldy oferują zgodność ze standardem IPX8[2] a w ich konstrukcji wykorzystano najmocniejsze szkło Corning® Gorilla® Glass Victus™, które chroni przed zadrapaniami i upadkami. Dzięki udoskonalonej funkcji trybu Flex oraz ekranowi Dynamic AMOLED 2X z częstotliwością odświeżania 120 Hz, praca i rozrywka na nowych foldach nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Test Samsung Galaxy Z Flip 5G – elegancja i mobilność

  • Galaxy Z Fold3 5G dostępny jest w trzech ponadczasowych kolorach: czarnym, zielonym i srebrnym.
  • Galaxy Z Flip3 5G dostępny jest w kolorze beżowym, czarnym, zielonym, lawendowym.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: