vivo V21 5G i Y72 5G – szkolna promocja

vivo V21 5G i Y72 5G – teraz kupicie taniej

Z okazji powrotu do szkoły vivo przygotowało promocję swoich najnowszych modeli. Do 26 września vivo V21 5G, smartfon z wyjątkową kamerą selfie, kosztuje w wybranych kanałach sprzedaży 1799 zł, zaś Y72 5G, model zaprojektowany z myślą o wytrzymałej baterii i zapewnieniu doskonałego stosunku jakości do ceny, można kupić w jeszcze lepszej ofercie za jedyne 1299 zł.

Test Vivo V21 5G ze świetną kamerą do selfie

Reklamy

Wprowadzony na rynek w lipcu tego roku vivo V21 5G to smartfon dla osób, które stawiają przednią kamerę na pierwszym miejscu. Jest wyposażony w wyjątkowy 44-megapikselowy przedni aparat, wspierany przez unikalny system optycznej stabilizacji obrazu. Dodatkowo oferuje elektroniczną stabilizacją obrazu (EIS), tryb AI Night Portrait, autofokus i podwójną lampę z przodu Dual Selfie Spotlight, co umożliwia robienie wyraźnych zdjęć selfie oraz nagrywanie przednim aparatem wysokiej jakości filmów, w tym wideo w 4K.

Test vivo X60 Pro 5G – zdjęcie nabierze profesjonalnego charakteru

Promocyjną cenę ma także średniej klasy model Y72 5G, który na polskim rynku zadebiutował w maju. Smartfon zapewnia łączność 5G, nieprzeciętną wydajność, świeże wzornictwo oraz zaawansowane funkcje fotograficzne. Jest wyposażony w 64-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy aparat szerokokątny i aparat makro. Ponadto oferuje długo działającą baterię 5000 mAh, którą można szybko naładować dzięki funkcji vivo 18W Fast Charge.

Back to school z vivo

Od 25 sierpnia do 26 września model V21 5G jest dostępny w cenie 1799 zł (zamiast 1999 zł). Z kolei Y72 5G można kupić za 1299 zł (zamiast 1499 zł). Obie promocje obowiązują w wybranych autoryzowanych kanałach sprzedaży.

Smartfony vivo są objęte dwuletnią gwarancją, w ramach której klienci mają zapewnioną błyskawiczną i bezpłatną obsługę serwisową door-to-door realizowaną w całej Polsce.

 V21 5G w kampanii na TikToku

Od 27 sierpnia rusza także kampania promująca vivo V21 5G. Jej głównym elementem jest współpraca z influencerami pod hasłem Pokaż siebie #faceyourvivo. Ze względu na główny wyróżnik modelu V21 5G, czyli wyjątkową kamerą selfie, do współpracy zaproszono między innymi influencerów znanych z TikToka: Sandrę Maliszewską, Kamila Szpejenkowskiego i Zuzannę Borucką, którzy będą swoim widzom przybliżać funkcje modelu V21 5G. Dodatkowo kampanię wesprą działania reklamowe digital, OOH i w punktach sprzedaży.

źródło: vivo

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]