Polsat Box – najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki

Polsat Box – najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki

Najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki: europejskie – Liga Mistrzów UEFA i polskie – PKO BP Ekstraklasa ponowie dostępne dla abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu). To kolejne sezony, gdy w Polsat Box można oglądać najlepszą europejską i polską piłkę nożną.

  • Ligę Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony będzie można oglądać na kanałach i w serwisach PPV Polsat Sport Premium. Są one dostępne we wszystkich trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT w ramach pakietu Polsat Sport Premium.
  • PKO BP Ekstraklasę przez dwa kolejne sezony abonenci Polsat Box będą mogli oglądać w kanałach CANAL+ SPORT3 i 4. Z Pakietu Ekstraklasa można skorzystać w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV.
  • Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA będzie można również zobaczyć w serwisie i aplikacji Polsat Box Go, które 1 września zastąpią Iplę i Cyfrowy Polsat Go (obydwa serwisy zmienią się wówczas w Polsat Box Go).

Tanie telefony z 5G – porównanie

– Cieszymy się, że najważniejsze klubowe rozgrywki piłkarskie, czyli europejska Liga Mistrzów UEFA i polska PKO BP Ekstraklasa, przez kolejne lata będą dostępne dla naszych klientów w Polsat Box. Lewandowski, Messi i Ronaldo wracają do gry, a my dzięki Polsat Box Go zapewniamy naszym klientom swobodę i wolność w wyborze sposobu, miejsca i urządzenia, na jakim będą mogli ich oglądać – mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box najlepsza na świecie piłka klubowa, czyli Liga Mistrzów UEFA będzie obecna co najmniej do 2024 roku – nieprzerwanie od 2018 r. Każdy kolejny sezon to 138 emocjonujących meczów Ligi Mistrzów UEFA, w tym mecz o Superpuchar Europy. Łącznie przez trzy lata widzowie zobaczą ponad 400 spotkań najlepszych klubów w Europie.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Rozpoczęcie pierwszej kolejki fazy grupowej zaplanowano na 14-15 września br. Do walki o puchar UEFA Champions League staną 32 najlepsze drużyny lig Starego Kontynentu.

Pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny z pakietami podstawowymi S, M i L, w cenie 20 zł miesięcznie.

piłkarskie rozgrywki

PKO BP Ekstraklasa w Polsat Box – rywalizacja najlepszych polskich drużyn

Dzięki współpracy z CANAL+ sportowe emocje związane z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy będą towarzyszyć abonentom Polsat Box co najmniej do 2023 roku.

Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Mecze można oglądać w kanałach CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4 dostępnych w pakiecie Ekstraklasa w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Zapewnia on dostęp aż do 306 meczów, magazynów ligowych oraz skrótów i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełniają audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Pakiet Ekstraklasa jest dostępny z pakietem podstawowym L, w cenie 10 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: