Philips LED – nowe żarówki klasy A

Philips LED – nowe żarówki klasy A

Philips LED

Przyjazne zarówno dla planety, jak i dla portfela: Signify przedstawia pierwsze modele z rodziny najwydajniejszych energetycznie żarówek Philips LED klasy A.

  • Nowe żarówki Philips LED klasy A zużywają o 60% mniej energii w porównaniu do standardowych żarówek LED Philips oraz cechują się dłuższą żywotnością.
  • To inwestycja zarówno dla dobra planety, jak i własnego portfela.
  • Nowe, udoskonalone żarówki Philips LED o standardowym kształcie (typ A) będą dostępne od września 2021 roku.

Philips LED

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, wprowadza pierwsze żarówki Philips LED klasy A, spełniające nowe przepisy UE dotyczące etykietowania energetycznego i ekoprojektu, które wejdą w życie od 1 września 2021 r. Żarówki Philips LED o wydłużonej żywotności umożliwią konsumentom mądrą inwestycję dla dobra planety oraz własnego portfela. Zaprojektowane w duchu zrównoważonego rozwoju żarówki LED, dostępne w odpowiednikach 40W oraz 60W, będą trafiać na półki sklepowe od września 2021 roku.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

W oparciu o nowe przepisy, aby uzyskać klasę A, produkty oświetleniowe muszą osiągnąć wydajność energetyczną równą 210 lm/W. Firma Signify zaprojektowała cztery żarówki o standardowym kształcie (typ A), które spełniają te kryteria. Oznacza to, że zużywają o 60% mniej energii, osiągając taką samą moc i jakość światła, co standardowe żarówki Philips LED. Dzięki temu, ogłaszane dziś produkty są pierwszymi z gamy nowych żarówek Philips LED klasy A, spełniającymi najwyższy poziom wymagań określony w nowym ustawodawstwie UE dotyczącym oznakowania energetycznego.

Recenzja Inteligentnego systemu oświetlenia Hykker Smart Home

Żarówka, która przetrwa pół wieku

Nowe żarówki Philips LED klasy A, spełniające wysokie kryteria Philips EyeComfort[1], są jak dotąd najbardziej wydajnymi energetycznie żarówkami o tym kształcie w historii marki. Konsumenci mogą cieszyć się o 3,5 razy dłuższą żywotnością żarówek w porównaniu do ich standardowych odpowiedników. Nowe LED-y są w stanie emitować światło przez około 50 000 godzin. Przekłada się to na średnią żywotność równą 50 lat[2], co zapewnia rozsądną i długoterminową inwestycję, zarówno
z punktu widzenia portfela, jak i dobra planety.

Tworzenie lepszego, bardziej zrównoważonego świata to nasza pasja. To ona zmotywowała nas do wprowadzenia kolejnych innowacji i zwiększenia efektywności energetycznej oświetlenia LED. Dzięki temu przełomowi technologicznemu stworzyliśmy najwydajniejszą jak dotąd energetycznie żarówkę klasy A, zachowując tą samą jakość oświetlenia LED, do jakiej przywykli nasi klienci – mówi Michael Rombouts, lider działu Lampy i Oprawy Oświetleniowe LED w Signify.
Innowacja pozwala nam przewyższyć wymagania nowych rozporządzeń UE, a to dopiero początek. Będziemy nadal zapewniać klientom najwyższej jakości oświetlenie LED, pracując nieustannie nad kolejnymi ulepszeniami produktów, aby przyczynić się do tworzenia lepszego świata – dodaje.

Dostępność

Konsumenci mogą rozpoznać nowe żarówki Philips LED klasy A po konstrukcji i wzornictwie typowych dla marki Philips opakowań zero-plastic (niezawierających plastiku). W tym przypadku wzbogaconych o zielony kolor tła. W ten sposób firma realizuje swoje zobowiązanie do zapewniania konsumentom na całym świecie zrównoważonych produktów oświetleniowych. Oznakowanie energetyczne pozostałych produktów z gamy Philips LED będzie stopniowo zmieniane po 1 września tak, aby zachować zgodność z nowymi przepisami UE dotyczącymi oznakowania.

Signify jest zaangażowane w dalszą poprawę poziomów wydajności wszystkich formatów oświetlenia i dąży do całkowitego usunięcia plastiku z opakowań produktów konsumenckich do końca 2021 roku.

Test Maxcom MS572 – idealny telefon dla aktywnych

Ceny:

  • Philips Żarówka LED klasa A 40W : światło białe (3000 K) i chłodne światło białe (4000K) – 59 PLN
  • Philips Żarówka LED klasa A 60W : światło białe (3000 K) i chłodne światło białe (4000K) – 69 PLN

________________————————–

[1] Zaprojektowane z myślą o komforcie Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby uzyskać więcej informacji na temat migotania, światła stroboskopowego i innych kryteriów oraz poznać szczegóły o produkcie.

[2] Obliczenie oparte na użytku domowym równym średnio około 3 godzin dziennie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: