Recon 200 – zestaw słuchawkowy do gier

Recon 200 – zestaw słuchawkowy do gier

Recon 200

Światowy lider w dziedzinie akcesoriów do gier i najlepiej sprzedającego się sprzętu audio do gier na konsole, zaprezentował przeprojektowany, zestaw słuchawkowy Recon 200 Gen 2 przeznaczony dla wszystkich platform. Przewodowy zestaw słuchawkowy Recon 200 Gen 2 zapewnia potężny, wzmocniony dźwięk w grach na Xbox Series X|S i Xbox One, PlayStation5 i PlayStation4 oraz Nintendo Switch, a także na kompatybilnych stacjach PC i mobilnych z gniazdem 3,5 mm.

Następca oryginalnego Recon 200, model Gen 2 oferuje graczom więcej funkcji i funkcjonalności za tę samą sugerowaną cenę detaliczną 59,95 USD, w tym Variable Mic Monitoring, technologię przyjazną okularom ProSpecs, miękkie poduszki z pianki zapamiętującej kształt, nowy pałąk o zwiększonej sztywności oraz możliwość do pracy w trybie pasywnym. Dźwięk Recon 200 jest napędzany przez 40-milimetrowe głośniki z ulepszonym wzmocnieniem basów, aby zapewnić wciągający, szczegółowy dźwięk w grach, który obsługuje dostępne technologie dźwięku przestrzennego, takie jak Windows Sonic, Dolby Atmos lub DTS Headphone: X1 i Sony 3D Audio.

Test Microsoft Surface Headphones 2 – obiecują dobre brzmienie i rozmowy

Recon 200 Gen 2 jest dostępny w kolorze czarnym, białym i zupełnie nowym – granatowym kolorze i jest dostępny w przedsprzedaży od dziś na http://www.turtlebeach.com i u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie. Recon 200 Gen 2 zadebiutuje 19 września 2021 roku.

Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy do gier Recon 200 Gen 2 firmy Turtle Beach pozwala słyszeć wiele, wygrywać i zgarniać jeszcze więcej nagród. Przeprojektowany zestaw słuchawkowy Gen 2 oferuje graczom więcej funkcji i funkcjonalności niż jego poprzednik, zachowując jednocześnie atrakcyjną sugerowaną cenę detaliczną 59,95 USD. Recon 200 Gen 2 jest dostępny w przedsprzedaży na stronie http://www.turtlebeach.com a jego premiera nastąpi 19 września 2021 r. (Grafika: Business Wire)

„Za 59,95 USD gracze nie znajdą innego zestawu słuchawkowego, który oferuje potężny, wzmocniony dźwięk w grze i funkcje, które mogłyby konkurować z tym, co oferuje Recon 200 Gen 2” – powiedział Juergen Stark, prezes i dyrektor generalny Turtle Beach Corporation.

„W oryginalnym Recon 200 było już tak wiele do polubienia, a oferta Gen 2 jest jeszcze silniejsza dzięki zaktualizowanemu projektowi i dodanym funkcjom, a wszystko to w tej samej wspaniałej sugerowanej cenie detalicznej, która uczyniła oryginał tak atrakcyjnym. Połączenie wydajności dźwięku, komfortu i kompatybilności z wieloma platformami Gen 2 powinno umieścić go na szczycie listy dla graczy poszukujących nowego zestawu słuchawkowego w przystępnej cenie”.

 Bateria wytrzymująca 12 godzin w Recon 200 Gen 2 i potężne 40-milimetrowe głośniki oferują dynamiczną, wzmocnioną gamę dźwięków wzbogaconą o funkcje, takie jak Bass Boost dla głębokich niskich tonów oraz Variable Mic Monitoring, dzięki czemu gracze mogą usłyszeć głośność swojego głosu w zestawie słuchawkowym, aby uniknąć krzyków. Dodatkowo, jeśli 12 godzin grania skończy się w połowie rozgrywki, Recon 200 Gen 2 jest zbudowany tak, aby działać bez zasilania w trybie pasywnym, który zapewnia podstawową funkcjonalność zestawu słuchawkowego, dzięki czemu możesz grać do zwycięstwa bez zatrzymywania się.

Test Creative Pebble V3 – gdy lubisz słuchać muzyki i grać na komputerze

Niezależnie od tego, czy rozmawiasz z kolegami z drużyny, czy wymieniasz zdania z przeciwnikiem, mikrofon o wysokiej czułości z funkcją przełączania i wyciszania w Recon 200 2. generacji rejestruje wszystkie komunikaty głośno i wyraźnie. Gracze odczują również przeprojektowany komfort Recon 200 Gen 2 dzięki ultramiękkim nausznikom z pianki z pamięcią kształtu i technologii przyjaznej okularom ProSpecs™, owiniętej tkaniną, która zapewnia chłód i zmysły. Dodatkowo wzmocniony metalowy pałąk powraca w Gen 2 z ulepszoną stylizacją i zwiększoną sztywnością, zachowując jednocześnie lekką i elastyczną konstrukcję. Wystarczy jedno naciśnięcie przełącznika, aby Recon 200 Gen 2 działał z konsolami Xbox lub PlayStation i nie tylko.

źródło; Turtle Beach Corporation

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: