Kod zniżkowy Huawei za ankietę

Kod zniżkowy na Huawei – wypełnij ankietę i odbierz 100 zł zniżki na zakup laptopa lub monitora na huawei.pl

Kod zniżkowy

Każda osoba, która wypełni ankietę, dotyczącą tego, jakie cechy monitora są dla niej najważniejsze oraz na co zwraca uwagę przy wyborze, otrzyma 100 zł rabatu do sklepu internetowego huawei.pl. Rabat można wykorzystać na zakup dowolnego laptopa lub monitora Huawei. Promocja potrwa do 14 września lub do wyczerpania zapasów.

Aby otrzymać 100 zł rabatu, wystarczy wejść na stronę: https://consumer.huawei.com/pl/offer/monitory-ankieta/, wypełnić ankietę, następnie przesłać zrzut ekranu z informacją o pomyślnym przesłaniu ankiety na adres sklep@huawei.com. Ankieta składa się z trzynastu pytań, dotyczących między innymi poszukiwanych funkcji monitora, rozmiaru ekranu czy preferowanej ceny urządzenia.

Test MateBook 14 2020 – kolejny świetny laptop Huawei

Użytkownik może otrzymać tylko jeden kod zniżkowy i może go wykorzystać do 30 września.

Rabat można łączyć z ofertą Huawei „Okazje z klasą”, w której laptopy Huawei dostępne są w atrakcyjnych cenach i ofertach, a oferta dostępna jest do 12 września. W promocji można znaleźć między innymi flagowy model Huawei MateBook X Pro 2021 z procesorem Intel Core i7 i dotykowym ekranem, który jest dostępny na huawei.pl w rekomendowanej cenie 7 499 zł, a w zestawie dodawany jest monitor klasy premium Huawei MateView, a także plecak Huawei.

Test Huawei MateView – monitory klasy premium do biura

Klienci poszukujący laptopa ze średniej półki cenowej, mogą wybrać MateBook 13 2020 lub model z większym, 14-calowym ekranem – MateBook 14. Oba urządzenia dostępne są w promocyjnej ofercie – rekomendowana cena każdego z nich wynosi 2 999 zł, a przy zakupie na huawei.pl do zestawu dodawana jest mysz bezprzewodowa Huawei Swift.

Test Huawei MateBook 13 2020 – dla osób szukających jakości i komfortu pracy

Nowa promocja Huawei to również okazja do zakupu wydajnego laptopa z serii D – MateBook D 14 i MateBook D 15. Oba modele zostały wyposażone w procesor Intel Core i3 i są dostępne w rekomendowanej cenie – odpowiednio 1 999 zł i 1 899 zł. Przy zakupie urządzeń na huawei.pl klienci otrzymują w zestawie bezprzewodową myszkę Huawei Swift.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: