Logi Bolt – nowa technologia bezprzewodowa od Logitech

Logi Bolt – nowa technologia bezprzewodowa od Logitech.

Technologia bezprzewodowa następnej generacji dla przedsiębiorstw, zaprojektowana z myślą o wyzwaniach IT: Silna, bezpieczna, bezprzewodowa łączność z niemal uniwersalną kompatybilnością platform

Firma Logitech, ogłosiła rozszerzenie swojej oferty dla przedsiębiorstw o rozwiązania do indywidualnej konfiguracji pracy, aby sprostać zmieniającym się potrzebom współczesnego IT w przedsiębiorstwach – od hybrydowego miejsca pracy po globalną łączność. Siłą napędową tej ekspansji jest wprowadzenie Logi Bolt, nowej, wydajnej i bezpiecznej technologii bezprzewodowej, która zapewnia rozwiązanie najważniejszych problemów informatycznych w przedsiębiorstwach – bezpieczne połączenie bezprzewodowe, solidny sygnał bezprzewodowy oraz zgodność myszy i klawiatur z różnymi platformami.

Firma Logitech wprowadza rozwiązanie Logi Bolt do przedsiębiorstw na skalę globalną, aby zwiększyć wydajność pracy.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Urządzenie Logi Bolt, zostało zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom informatycznym, które mogą pojawić się niezależnie od tego, czy użytkownicy zajmują biuro, czy pracują zdalnie. W środowisku korporacyjnym, w którym występuje wiele jednoczesnych sygnałów bezprzewodowych w tej samej przestrzeni – bezprzewodowe myszy, klawiatury, laptopy, telefony komórkowe, zestawy słuchawkowe i kilka bezprzewodowych punktów dostępu – technologia bezprzewodowa Logi Bolt przynosi użytkownikom bardzo potrzebną niezawodność i stabilność bezprzewodowych myszy i klawiatur.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Technologia bezprzewodowa Logi Bolt wydaje się szybciej nawiązywać połączenie, więc przełączanie się między biurkiem a salą konferencyjną jest płynniejsze i bardziej przyjazne dla użytkownika.

 • Bezpieczeństwo: Zapewnia bezpieczny poziom łączności bezprzewodowej dla bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych dla myszy i klawiatur firmy Logitech z trybem zabezpieczeń Bluetooth® Low Energy 1, poziom 4, po sparowaniu z odbiornikiem USB Logi Bolt, znanym również jako tryb Secure Connections Only.
 • Solidny sygnał: Odbiorniki Logi Bolt USB zapewniają silne, niezawodne i wolne od zakłóceń połączenie na odległość do 10 metrów, nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych, z nawet ośmiokrotnie mniejszymi średnimi opóźnieniami w wielu przypadkach niż inne powszechnie stosowane protokoły bezprzewodowe w zatłoczonych, hałaśliwych środowiskach korporacyjnych.
 • Duża kompatybilność: Urządzenia Logi Bolt są bardziej wszechstronnie kompatybilne niż większość wiodących marek urządzeń peryferyjnych na rynku. Ich połączenia są niezawodne, dzięki czemu menedżerowie IT mogą skutecznie pozyskiwać, kupować i dystrybuować bez problemów z kompatybilnością lub łącznością, a także współpracują z niemal każdym systemem operacyjnym i platformą, w tym między innymi: Windows, macOS, iOS, iPadOS, Linux, Chrome OS i Android. Użytkownicy mogą łączyć się za pomocą odbiorników USB Logi Bolt, gdy najważniejsze są bezpieczeństwo i siła sygnału, lub za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth Low Energy zainstalowanej na komputerze głównym, co daje menedżerom IT elastyczność we wdrażaniu bezprzewodowych myszy i klawiatur Logi Bolt na różnych platformach, w różnych funkcjach i systemach operacyjnych.

Obecnie katalog produktów Logi Bolt obejmuje:

 • Serię Ergo dla biznesu:
  • Klawiatura K860
  • Trackball M575
 • Serię Master dla biznesu:
  • MX Combo
  • MX Keys
  • MX Master 3
  • MX Anywhere 3

Produkty dla biznesu mają nowe opakowanie i są już dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem resellerów Logitech na całym świecie. Więcej informacji na temat dostępności ukaże się wkrótce.
Aby dowiedzieć się więcej o produktach Logitech for Business, odwiedź stronę Logitech.com/workdesk

źródło: Logitech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: