Philips Hue – ciesz się pełną integracją światła i muzyki

Philips Hue – ciesz się pełną integracją światła i muzyki – nowe produkty i innowacje Philips Hue łączą światło, kolor i dźwięk

  • Mieszaj kolory światła w swoim domu, dzięki rozszerzonej kolekcji gradientowych produktów, takich jak Tuba LED Play, lampy Signe oraz gradientowa Taśma LED.
  • Ciesz się nowymi doświadczeniami i pełną integracją światła i muzyki dzięki Philips Hue + Spotify.
  • Oświetl pokój ciepłym lub chłodnym białym światłem w stylu retro, z wykorzystaniem nowych żarówek z serii Filament.

Philips Hue

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, prezentuje szeroką gamę nowych inteligentnych produktów i rozwiązań Philips Hue, które dostarczą użytkownikom niezwykłych wrażeń. Marka Philips Hue przedstawia cztery lampy gradientowe, białe żarówki z serii Filament, inteligentne żarówki o jeszcze większej mocy oraz nowe lampy łazienkowe i sufitowe. Oprócz nowości produktowych do aplikacji Philips Hue została dodana możliwość pełnej integracji światła i muzyki z utworami odtwarzanymi na Spotify.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Efekt płynnego kolorowego światła

Zeszłoroczna premiera Taśmy LED Philips Hue Play gradient była dopiero początkiem – teraz Philips Hue rozszerza kolekcję gradientową o zupełnie nową serię produktów – Tuby LED Play gradient. Wyposażone w technologię łączącą wiele kolorów światła w jednej lampie lub oprawie, zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o instalacji nad lub pod telewizorem. Gradientowa Tuba LED Hue Play doskonale uzupełnia zestaw kina domowego. Produkty są dostępne w dwóch rozmiarach, w kolorze białym lub czarnym, pasującymi do każdego wnętrza.

Technologia gradientowa znalazła też zastosowanie w innych popularnych produktach Philips Hue – udoskonalonych gradientowych lampach podłogowych i stołowych Philips Hue Signe, dostępnych w kolorze czarnym i białym, oraz w gradientowej Taśmie LED. Oprócz dużej elastyczności i jasności, jakie oferuje standardowa Taśma LED Philips Hue, nowa umożliwia mieszanie różnych kolorów światła.

Pierwsza pełna integracja oświetlenia i muzyki

Integracja systemów Philips Hue i Spotify dała możliwość połączenia światła i muzyki, zmieniając oblicze domowej rozrywki. Po synchronizacji kont Philips Hue i Spotify, aplikacja Philips Hue pobiera metadane każdego utworu odtwarzanego za pośrednictwem Spotify, bez względu na urządzenie, na którym odtwarzana jest muzyka. Następnie tworzy zaawansowany skrypt świetlny, dzięki któremu światła reagują nie tylko na rytm piosenki, ale również na jej gatunek i nastrój. Na nowej zakładce Sync w aplikacji Philips Hue użytkownicy mogą regulować jasność, intensywność, a nawet zmieniać paletę kolorów, aby dostosować to innowacyjne rozwiązanie do własnych upodobań. Bez względu na to, czy to relaks na kanapie w leniwy wieczór, spotkanie ze znajomymi czy standardowe prace domowe – teraz w rytmie ulubionych utworów będzie można doświadczać muzyki jak nigdy dotąd.

Integracja systemów Philips Hue i Spotify będzie stopniowo udostępniana użytkownikom Philips Hue od 1 września 2021 w ramach programu wczesnego dostępu. Od października 2021 r. funkcja będzie stałą częścią aplikacji Hue.

– Jako światowy lider branży oświetleniowej, nieustannie szukamy nowych sposobów, żeby zapewnić użytkownikom Philips Hue funkcjonalne i nowoczesne możliwości oświetlenia domu. Dzięki najnowszym produktom z kolekcji gradientowej oraz integracji ze Spotify możemy zaoferować konsumentom możliwość łączenia światła, koloru i dźwięku oraz korzystania z najbardziej zaawansowanego inteligentnego oświetlenia – powiedział Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w Signify.

Większa (i jaśniejsza) kolekcja inteligentnych żarówek

Wszystkie LED-y Philips Hue z kolekcji Filament są teraz dostępne również w wersji białej (White Ambiance), która pozwala korzystać z dowolnego odcienia światła białego – od ciepłego do zimnego. Inteligentne LED-y w stylu retro rozjaśniają pokój światłem o niebieskim odcieniu, gdy domownicy chcą skupić się na pracy lub przygasną i nabiorą złotej barwy, wieczorem, tworząc przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Co więcej, ich oryginalny wygląd robi duże wrażenie również gdy są wyłączone. Linia Filament zostanie też rozszerzona o żarówkę w kształcie świeczki (C37).

Ponadto znane inteligentne LED-y Philips Hue z linii White ambiance oraz White and color ambiance są teraz dostępne w jasnościach 1100 i 1600 lumenów. Dzięki temu użytkownicy mogą dobrać idealny poziom jasności do wykonywanej czynności, czy wybranej części domu.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Nowe sufitowe lampy Philips Hue

Nowa linia lamp sufitowych Philips Hue rozświetli salony lub sypialnie milionami kolorów. Panel świetlny Philips Hue Surimu, dostępny w wersji prostokątnej i kwadratowej, niemal przylega do sufitu, dzięki czemu powiększa optycznie przestrzeń w mniejszych pomieszczeniach albo mieszkaniach z niskim sufitem. Lama sufitowa Philips Hue Enrave, dostępna w kolorze czarnym i białym, emituje światło białe o barwie od ciepłej do zimnej – do oświetlenia salonu, sypialni lub kuchni. Lampa jest również dostępna w opcji wiszącej, której strumień światła skierowany jest w dół. Ta opcja sprawdzi się w pokoju jadalnym lub nad wyspą kuchenną, jednocześnie rzucając w górę subtelną, dekoracyjną poświatę. Jeszcze w tym roku, pojawi się także lampa sufitowa Philips Hue Infuse, która emituje zarówno białe jak i kolorowe światło tworząc na suficie delikatne refleksy.

Stwórz luksusowe domowe spa z nowymi lampami łazienkowymi Philips Hue

Inteligentne oświetlenie w łazience dodaje energii każdego ranka i pomaga zrelaksować się wieczorem. Aby stworzyć wymarzoną atmosferę z pierwszą dedykowaną lampą Philips Hue do łazienki, wystarczy zainstalować reflektory wpuszczane Philips Hue Xamento, o minimalistycznym, chromowanym wzornictwie, by cieszyć się milionami barw. Ponadto lampa sufitowa Philips Hue Devere oferuje kombinację mocnego światła białego (od ciepłego do zimnego), umożliwiając jednocześnie stworzenie efektu światła pośredniego. Dodatkowo, jeszcze w tym roku, oferta lamp łazienkowych zostanie rozszerzona o lampę sufitową Philips Hue Xamento, które umożliwia korzystanie zarówno ze światła białego jak i kolorowego.

Test Creative MUVO Play – głośnik na zmienne warunki atmosferyczne

Nowe aktualizacje oprogramowania z wyjątkowymi efektami świetlnymi

Od 1 września, w odświeżonej niedawno aplikacji Philips Hue, znajdą się również sceny dynamiczne. Zamiast emitować światło o jednej barwie, jak do tej pory, lampy w pokoju lub strefie będą stopniowo i delikatnie przechodzić przez różne kolory wybranej sceny, tworząc niepowtarzalny nastrój.

Ponadto firma Signify zapowiada kolejną nową funkcję, która zostanie dodana do galerii scen Hue jesienią 2021 r. Dzięki specjalnie zaprojektowanym 24-godzinnym scenom lampy będą zmieniać kolor i jasność zgodnie z cyklem dobowym. Oświetlenie będzie naśladować światło naturalne, podążając za ruchem słońca – przechodząc od ziemnego do ciepłego – poprawiając wydajność pracy i ogólne samopoczucie. Zmiany w oświetleniu będzie można dostosować do indywidulanej codziennej rutyny, zaczynając od jasnego, chłodnego światła, które dodaje energii, a kończąc dzień cieplejszą, złotą poświatą, która pomaga się zrelaksować.

Z kolei zapalonych graczy ucieszy nadchodząca aktualizacja oprogramowania Philips Hue Play HDMI Sync Box (jesienią 2021 r). Użytkownicy będą mogli zaktualizować swojego Sync Box-a aby łączył się z najnowszymi konsolami 120 Hz. Najwyższa częstotliwość odświeżania obrazu zapewni graczom bezkonkurencyjną przewagę. Sync Box obsługuje częstotliwość 120 Hz przy rozdzielczościach 1080p i 1440p. Jeśli natomiast preferowana jest najwyższa rozdzielczość obrazu, obecny model Sync Box wspiera rozdzielczość 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: