HP „Wydruk vs rzeczywistość” – startuje konkurs

HP „Wydruk vs rzeczywistość” – startuje konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Wydruk vs Rzeczywistość” – od wizji do realizacji. Pokaż urzeczywistnienie swojej wizji, pokazując rysunek projektowy oraz zrealizowany pomysł i wygraj nowoczesne, ekologiczne i eleganckie urządzenie drukujące HP!

Wydruk vs rzeczywistość

„WYDRUK VS RZECZYWISTOŚĆ”

Przedstaw w graficzny sposób – za pomocą zdjęcia, ilustracji, grafiki, kolażu lub inną techniką swój projekt oraz rzeczywisty efekt swojej pracy – zrealizowaną wizję. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu kreatywnej odpowiedzi na hasło konkursowe „Wydruk vs Rzeczywistość”. Oceniane będą pomysł, oryginalność i estetyka pracy

Test Canon Pixma TS6350 – drukarka 3 w 1 z łącznością bezprzewodową

Do wygrania wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24”!

STWORZONE Z MYŚLĄ O DUŻYCH PROJEKTACH I WIELKICH TWÓRCACH: POZNAJ HP DESIGNJET STUDIO

Test Canon Zoemini S – aparat natychmiastowy i mini drukarka

Drukarki z serii HP DesignJet Studio to pierwsze na świecie plotery wielkoformatowe, które łączą w sobie wiodącą w branży wydajność, precyzję i jakość z zaawansowaną konstrukcją i nowoczesnym wyglądem.

Urządzenia są inteligentne, efektywne i ekologiczne, a ich radykalna prostota pomaga zawodowym projektantom maksymalnie wykorzystać czas i uprościć wykonywane czynności.

Gwarantują:

  • Łatwą konfigurację dokumentów: drukowanie wielu plików w dowolnych, obsługiwanych rozmiarach zaledwie po jednym kliknięciu bez potrzeby rozbudowanej ręcznej konfiguracji.
  • Inteligentne drukowanie w dowolnym rozmiarze: dzięki podajnikowi A3 i zintegrowanym rozwiązaniom przebiegu prac A3 nowe urządzenia umożliwiają drukowanie w dowolnych formatach od A4 do A0 bez czasochłonnych ręcznych zmian konfiguracji.
  • Pracę z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie: możliwość druku z dowolnego, podłączonego urządzenia — w biurze, w domu, na placu budowy lub w podróży, dzięki czemu wydruki są gotowe zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
  • Ekologiczne drukowanie: urządzenia wykonane w dużej części z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (nawet w 30%); emitują nawet 7,3 tony mniej węgla niż porównywalne produkty oraz wykorzystują nawet 95% mniej atramentu podczas rutynowej konserwacji niż porównywalne drukarki wielkoformatowe konkurencji.
  • Nowoczesny designkompaktowa konstrukcja, dzięki której drukarki bezproblemowo mieszczą się w mniejszych biurach oraz w przestrzeniach domowych; wykończenie
    z wykorzystaniem drewnianych i stalowych elementów doskonale komponuje się
    z nowoczesną estetyką miejsc pracy twórców.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl