Orange Flex – oferta dla studenta 250 GB za darmo

Orange Flex – oferta dla studenta 250 GB za darmo

Orange Flex

Wystartowała nowa odsłona oferty studenckiej w Orange Flex. Każdy użytkownik z aktywnym planem w Orange Flex i statusem studenta może otrzymać dodatkowy pakiet 250 GB na 6 miesięcy za darmo.

Jak skorzystać z promocji? To proste. Należy wejść w aplikacji Orange Flex do zakładki Odkryj i wypełnić krótki formularz, potwierdzający status studenta. Następnie, po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, użytkownik otrzyma powiadomienie z linkiem przekierowującym do Klubu Flex, gdzie czeka specjalny kod na pakiet GB.

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Watch 4 oraz Buds 2 – nasze pierwsze wrażenia

To kolejna edycja specjalnej oferty studenckiej w Orange Flex, tym razem z jeszcze większym pakietem gigabajtów. Do tej pory z promocji na ekstra GB skorzystało ponad 10 tys. osób. Studenci, którzy zdecydowali się na ofertę pochodzili w większości z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Poznania. Aż 1/3 z nich przyszła do Orange Flex z polecenia znajomego.

W Orange Flex wracasz na studia jak król

Oprócz paczki 250 GB na 6 miesięcy, studenci we Flexie mogą skorzystać we wrześniu z Okazji miesiąca w Sklepie Flex i upolować urządzenia ze zniżką do -23%. Od dziś dostępne są dwie nowości smartfon Samsung Galaxy A52s 5G za 1799 zł oraz słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds 2 za 450 zł. Warto pamiętać, że w Sklepie Flex można robić zakupy na raty 30 x 0% z RRSO 0% – na cały koszyk powyżej 300 zł.

Więcej szczegółów o ofercie studenckiej w Orange Flex na https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: