Signify WiZ – inteligentne produkty oświetleniowe

Signify WiZ – inteligentne produkty oświetleniowe

Ekosystem WiZ został rozszerzony o najnowszą linię produktów – obejmującą inteligentne lampy stołowe, lampy sufitowe i akcesoria. Dzięki nim można łatwiej niż kiedykolwiek przedtem zintegrować oświetlenie w całym domu, podnosząc komfort codziennego życia.

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, zapowiedział nową linię inteligentnych produktów oświetleniowych WiZ, które podnoszą komfort codziennego życia. Ekosystem WiZ został rozszerzony o najnowszą linię produktów – obejmującą inteligentne lampy stołowe, lampy sufitowe i akcesoria. Dzięki nim można łatwiej niż kiedykolwiek przedtem zintegrować oświetlenie w całym domu. Nowe produkty będą dostępne od września 2021 r.

Stwórz wymarzony nastrój lub pomaluj ściany światłem

Jak zmienić pusty kąt pokoju w przytulne miejsce do lektur? WiZ HERO to kompaktowa, wszechstronna lampa stołowa, która pozwoli stworzyć idealną atmosferę do czytania, pracy lub relaksu. Ma wstępnie zaprogramowane tryby wybudzania i zasypiania, dzięki którym emituje światło, które rano pobudza oraz dodaje energii, a wieczorem pomaga zasnąć. Włączanie i wyłączanie dotykowe jest na tyle łatwe, że nawet dzieci mogą korzystać z WiZ HERO jako z lampki nocnej.

 Z kolei, stołowa lampa WiZ SQUIRE sprawdzi się doskonale na stoliku lub półce na książki. Niebanalna dwustrefowa konstrukcja pomoże zmienić pustą ścianę w kolorowe „dzieło”, tworząc jednocześnie poświatę budującą kojącą, harmonijną atmosferę.

Signify WiZ
Signify WiZ

Inteligentne lampy sufitowe do każdego pomieszczenia

Dla tych, który szukają eleganckiego i subtelnego inteligentnego oświetlenia idealnym rozwiązaniem będzie regulowana lampa sufitowa WiZ SUPERSLIM. Minimalistyczna, smukła konstrukcja sprawia, że pasuje ona doskonale do pokoju dziennego i każdego wystroju wnętrza. W trybie rytmu dobowego, może naśladować naturalne zmiany światła słonecznego w ciągu dnia.

Przyciemniane lampy sufitowe WiZ ADRIA o zimnej i ciepłej barwie świetnie sprawdzą się w bardziej funkcjonalnych obszarach domu, takich jak kuchnia, łazienka lub korytarz. Po połączeniu lampy sufitowej z aplikacją WiZ, można przyciemniać światła za pomocą aplikacji lub sterowania głosowego. Zimne, jasne światło nie musi już rozbudzać domowników podczas nocnej wizyty w kuchni lub łazience – wystarczy przy pomocy asystenta głosowego ustawić ciepłe, przyciemnione światło.

Kolorowe lub białe regulowane reflektory WiZ IMAGEO pomogą podkreślić godne uwagi obszary domu poprzez oświetlenie kierunkowe. Te wszechstronne, reflektory LED z regulowaną głowicą wydobywają prawdziwe i żywe kolory pomieszczeń, ulubionych dekoracji i innych elementów wystroju wnętrza. Można też skierować strumień w kierunku biurka, aby uzyskać skupione, chłodne światło, które zwiększa koncentrację i wydajność pracy.

Nowa szklana, matowa żarówka WiZ sprawdzi się nad stołem jadalnym oraz w lampach z widoczną żarówką, dodając im odrobimy elegancji. Ta przyciągająca wzrok żarówka z możliwością regulacji odcieni bieli, emituje równomiernie rozproszone światło – od ciepłego do zimnego, a matowa powierzchnia sprawia, że jest ono jeszcze bardziej przyjazne dla oka.

Signify WiZ
Signify WiZ

Standardowe lampy w inteligentnym wydaniu

Wtyczka WiZ SMART PLUG pozwala bezprzewodowo sterować nieinteligentnymi lampami i urządzeniami, takimi jak przenośne wentylatory lub lampy podłogowe, za pomocą aplikacji WiZ lub asystenta głosowego. Użytkownicy mogą ustawić zegary i sterować oświetleniem, kiedy są poza domem. Nowa wtyczka WiZ SMART PLUG ma wbudowany miernik, który monitoruje i pomaga zoptymalizować zużycie energii.

Nieustannie poszerzamy ekosystem WiZ, wprowadzając inteligentne urządzenia, takie jak SMART PLUG oraz nowe lampy stołowe i sufitowe, które pasują do niemal każdego wnętrza. Oferując intuicyjne i łatwe w instalacji rozwiązania, pomagamy klientom stworzyć przyjazne środowisko. Wykorzystujemy przy tym inteligentne lampy dostosowane do różnorodnego stylu życia naszych użytkowników – powiedział Maikel Klomp, Business Leader w WiZ Connected.

Ekosystem WiZ obejmuje intuicyjną aplikację oraz łatwe w instalacji urządzenia, którymi można sterować za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Technologia ta ułatwia codzienne życie i wzbogaca domy użytkowników – jednocześnie sprawiając, że zintegrowane inteligentne oświetlenie staje się coraz bardziej przystępne.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: