DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 dla wygody

Przełomowa pamięć flash DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 firmy Kingston Digital

  • Zaawansowany interfejs USB 3.2 gen. 2, typ C
  • Duża szybkość i pojemność

DataTraveler Max USB 3.2

Kingston Digital Europe Co LLP, spółka stowarzyszona ds. pamięci flash firmy Kingston Technology Company Inc. będącej liderem wśród dostawców pamięci i rozwiązań technologicznych, poinformowała o uruchomieniu dostaw pamięci flash DataTraveler® Max — wydajnych produktów z interfejsem USB typu C1, które wykorzystują najnowszy standard USB 3.2 gen. 2. DataTraveler Max (DT Max) zapewnia rekordowe prędkości odczytu (do 1000 Mb/s) i zapisu (do 900 Mb/s)2, co czyni go jednym z najszybszych nośników pamięci USB na rynku i pierwszym produktem tego rodzaju.

DT Max został zaprojektowany z myślą o mobilności i wygodzie użytkowania. Wyjątkowa wzmocniona obudowa chroni złącze, gdy nie jest ono używane, oraz umożliwia jego łatwe aktywowanie jednym ruchem. Urządzenie pozwala na niezwykle sprawne przenoszenie i przechowywanie dużych plików, takich jak zdjęcia w rozdzielczości HD, filmy 4K/8K, muzyka i wiele więcej — z rekordowymi prędkościami zapisu i odczytu oraz maksymalną pojemnością 1 TB3. Dodatkowa pętla na kółko do kluczy i wskaźnik stanu LED sprawiają, że produkt doskonale sprawdzi się w rękach użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej w podróży.

Recenzja – Patriot microSDXC – karta pamięci oraz koncentrator USB 3.0

„DT Max zapewnia znakomitą prędkość i pojemność, które pozwalają użytkownikom tworzyć treści oraz spełnić wymogi, jakie się z tym wiążą” — mówi Oscar Escayola Kaloudis, kierownik działu pamięci flash na region EMEA w firmie Kingston. „Zapewniamy niezrównaną wydajność, którą znają i której oczekują nasi klienci. Jesteśmy dumni, że wraz z tą premierą możemy wyznaczyć nowe standardy w branży pamięci flash USB-C.

Pamięć flash USB DataTraveler Max jest dostępna w wersjach o pojemności od 256 GB do 1 TB. Produkt jest objęty pięcioletnią ograniczoną gwarancją z bezpłatnym wsparciem technicznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: