Psi Patrol – od dziś w Biedronce

Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci marki Psi Patrol od dziś w Biedronce

 

W Biedronce ponownie pojawił się produkt marki Psi Patrol tj. Szczoteczka oscylacyjna do zębów dla dzieci. Została przygotowana z myślą o dzieciach, dlatego wyróżniają ją: ergonomiczny i wygodny kształt oraz 3 różne oryginalne wzory z postaciami Chase, Marshall i Sky. Szczoteczka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a oferowana jest w sklepach Biedronka od dziś – 6 września – w bardzo rozsądnej cenie –  29,99 zł.

Psi Patrol

Szczoteczka z motywem ulubionej postaci z bajki Psi Patrol pozwala zarówno zadbać o higienę jamy ustnej, jak i na zabawę. Chase, Marshall i Sky zachęcają do jej użycia i sprawiają, że regularne szczotkowanie zębów jest łatwiejsze.

Istotnym parametrem szczoteczki jest to, że wykonuje do 800 ruchów oscylacyjnych na minutę, a ich intensywność jest dostosowana do wrażliwych dziąseł i zębów. Dzięki temu szczoteczka skutecznie i dokładnie usuwa nieczystości pozostawiając zęby czystsze i zdrowsze. Dodatkowym atutem jest wodoodporność szczoteczki, dzięki czemu może ona służyć dziecku dłużej.

Warto zwrócić uwagę również na design urządzenia. Szczoteczka została przygotowana z myślą o dzieciach, ma kompaktowy rozmiar oraz wygodny kształt, co pozytywnie przekłada się na komfort jej użytkowania i wygodne trzymanie. Urządzenie jest na tyle lekkie, że praktycznie nie czuć go w dłoni.

Test Sony Xperia 1 III – mnóstwo twórczych możliwości

Produkt jest dostępny w 3 różnych wzorach i stanowi niezbędny element dbania o higienę jamy ustnej. Szczoteczki nie trzeba codziennie ładować, ponieważ jest zasilana przez baterie AAA, które są dołączone do zestawu. Dodatkowo, w zestawie znajdują się trzy zapasowe główki.

 

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci Psi Patrol posiada także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr Op-5340, ważna do 15.10.2023 roku).

Recenzja Mercusys MR30G – statek kosmiczny z gigabitową prędkością

Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 29,99 zł od 6 września 2021 roku. Producent zadbał o każdy szczegół i specyfikację techniczną, które są odpowiednie dla każdego dziecka.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: